Přejít na výpis diskuzí

Alicia Keys

OSOBNOST 31.12.2006 
78 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve světě zpěvaček bez talentu, s pěknými tvářičkami a obnaženými zadky, kterými se snaží upoutat pozornost, kterou jejich hlasový rozsah není schopen udržet, přichází Alicia Keys se svým nádherným, silným a zapamatovatelným hlasem. Její styl je přirozený, písně nesou poselství o mezilidských vztazích a jakékoli její "live" představení jen upevňuje její slávu a na tvářích kritiků budí obdiv a respekt. Nemusí tančit ve svých klipech, ukazovat se. Ohromuje svým talentem. Sama říká: "Sledujte mě za deset let. Sledujte mě za dvacet let. Budu tu pořád." A já jsem rád, že mám o skutečný hudební zážitek na příštích dvacet třicet let vystaráno.
  • heatcliff

    ...

    Vše nejlepší Alicie,- album ELEMENT OF FREEDOM JE KRÁSNÉ!
    • Re: ...

      to album je naprosto úžasné
  • Taky nechápu proc má Alicia Keys tolik disliku,vzdyt není spatná zpevacka a Empire State of Mind a No One jsou podle me její nejlepsí písnicky
    • RE: Lukyno Pintér, Já možná vím proč...Jestli znáš tu píseň Girl On Fire (tu zpívala s Nicki Minaj) a jestli znáš Nicki Minaj, tak spíš u ní bych čekala tolik Disliků (teda mě se líbí) ale znám hodně lidí kterým ne.A tak mě napadlo jestli náhodou to tředba někdo nějak neprohodil...já sice takovím věcem nerozumím, ale jen mě to tak napadlo...
  • love007
    Nechápu jak to že má na profilu víc dislajků než liků je úžasná <3 <3 <3
  • kirushka97
    Co to je to hodnocení?? *8*
    Všechno nejlepší :-)
  • ahojko

    Ahojko moji mám rád Aliciu a som rád že som ju videl na vlastné oči ale na TV šotoch s toho nahánania lístkov som zostal chorý a preto som ju na tie svoje modré oči nevidel *14* *14*
  • kajuska4

    okok

    Přemluvily jste mně všici tak jsem si Aliciu přidala a jsem i jejím správcem *1* já jí dřív milovala víc než teď ale nemá špatný písničky *14*
  • love007
    happy B-day!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Fakt nechápu, PROČ má tolik disliků??!
    Co se vám na ní nelíbí???????????????????????????? *7*
  • Lístky na koncert

    Ahoj mám dva lístky na stání na koncert, který se koná dne 14.10.2008.Bohužel nemám s kým jít, tak je nabízím za 600,-Kč/1 lístek.Případní zájemci se mohou ozvat na můj e-mail.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit