Přejít na výpis diskuzí

Alizée

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alizee v Mexiku

    Ahoj lidičky,ano Alizee je opravdu super,akorát je mi líto,jak dopadla v Mexiku,fanoušků bylo habaděj,jenže chudinka musela zdrhnout z autogramiády kvůli rozvášněnému davu.Pořadatelé to totálně podcenili a vpustili pouze 500lidí a venku jich bylo 4500.No o fanoušky nouzi mít nemusí,ale mrzelo mě jak pak pálili její fotky,to bylo smutný.Jo lidičky a jak to že nejste v Moskvě? Já jsem se to dověděl teprve včera že tam má koncert,jinak příště sedneme do vlaku a jedem,ju? *3*
  • Něco k novému Albu

    Jak již bylo nejen zde poslední dobou avizováno, tak na nové album Alizée se již můžeme pomalu začít těšit neboť jeho vydání je stále častěji ohlašováno na období „přicházejícího podzimu“ – nejpozději však do konce letošního roku. Stejně tak bezpečně známe novou vydavatelskou společnost, kterou je a pro nastávající období bude společnost RCA (SonyBMG).

    Přibližně stejně dlouho známe nové složení tvůrčího týmu hudebníků, kteří nově spojují svá jména s návratem Alizée na hudební scénu a právě tato zdánlivě neznámá spojení mohou v mnohých vyvolávat nejen velká očekávání, ale zároveň velké obavy, jak to vše vůbec bude a bude-li to hlavně spojení pro všechny úspěšné a posilující do budoucna?

    Zatím je velice brzy na sebemenší závěry a jak se říká „po novém albu budeme moudřejší“ možno dodat. Jedno je ale přeci jen jisté již nyní… Autorská a „mateřská“ dvojice Mylène Farmer & Laurent Boutonnat přivedli po čase společného úsilí začínající Alizée na nejistou cestu úspěchu a již je jenom na Alizée a jejím novém týmu, jestli z cesty nakonec sejde a nebo naopak půjde tak daleko, jak to jenom bude možné….

    Zanechme ale jakýchkoliv hodně předčasných až bezpředmětných úvah a určitě si přejme, aby na té pomyslné cestě došla co možná nejdál…Ostatně předpoklady na to má jak víme veliké!
    • katy-kate

      Blog o alizee

      Ahojte, Alizeé je prostě nej. udělala jsem o ní new blog sice se ještě furt rozjíždí ale doufám že se někdo příde kouknou. Fan-alizee.blog.cz.
  • ALIZEE

    Pozn.:...Psát a psát - do Osobností, je jako psát - do větru. Něco napíšu - a hned mi to smažete. Člověk aby se upsal a nic. Dejte více šancí,času , prostoru , příležitostí a možností - ... novým a dalším lidem - psát- články,díla,básně,romány,životopisy,alba,slušné názory a mnohé jiné... . Není jen - jeden Znalec... - Dnes je jich už Více, kteří a co chtějí - Pracovat a Psát, Psát a Tvořit a Projevit se a Projevovat se .... ! . + Dejte Více Svobody - Psaní - Spisovatelům a Redaktorům a Atd..... . Ale bez Nadávek a Urážek a Jenom Slušně a Tak A Atd..... . Viz. Autor pro MA _ mmmmm7772_____ ... .. .+
  • ALIZEE

    Zpěvačka Alizée Jacotey, ... má také mnoho povedených Remixů a Mixací - svých Hitů.. Postaral se o to např.: BENASSI BROS (Benny Benassi-z Itálie),a celá řada DJs a Klubových Evropských DEEJAYŮ. ... .. .+ Nová Alizée!!!.++ + MA________________.+ *4* *4*
  • ALIZEE

    Po Megahitu Moi..Lolita,z roku 2000,z Prvního Alba,po velice úspěšném Albu v pořadí druhém ( Nazpívané také ve Francouzštině a zárovenˇ i v Angličtině ), Má Alizée Jacotey, na Světě - Dnes !!! - Třetí Albovou Novinku. Z této Desky, se právě nyní hraje Hitová aktuální písnička - Mademoiselle Julietta .. ALIZEE.. MA.. .+
  • ALIZEÉ

    Alizeé je fak dobrá zpěvačka mam ji moc ráda.Mam uz 90 obrazku s ni!!!!
  • fifty sixty

    Ahoj. Alizée má nový song. Fifty sixty. Tak si ho poslechněte!!!!!!!!
    • Re: fifty sixty

      Má nový song, Mademoissele Juliette!!
  • The Best

    Alizée - J'en ai Marre is the best *3* *14*
    • parket..a

      Re: The Best

      moi lolita, toc de mac *14*
  • Alizée je super! *3* *14*
  • allite

    je dobra zpevacka *14*
    • Re: allite

      Az na to, ze zatim misto zpivani stale tlaci kocarek *1*
      • Re: Re: allite

        *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit