Přejít na výpis diskuzí

Alois Hadamczik

OSOBNOST 31.12.2006 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kontakt

    Potrebuji kontakt na lojzu...diky
  • otázka

    Pane trenére! Myslím,že máte dost práce s repre. Nepomyslel bych si,že budete tak sprostě zasahovat do hokejového života mladého kluka, který hokejem žije.Radim Vašíček,po přestupu z juniorky Vitkovic do Opavy,kterou údajně vlastníte,dostal dnes od trenéra Opavy na Váš podnět vyhazov.Připomínám,bezproblemový typ sportovce !!!! Dovedeme si tohle rozumně vyříkat ?
  • všem borcům...

    Hej myslím že mate pravdu......loiza je docela super trenér a dovedů mužstvo tam kde to nikdo nečekal...mimochodem..je takový štědrá že koupil naší vesnici nové fotbalové dresy prý za 80000 tis. no řekněte ... není štědrý??????takže Loizo jentak dál....zdraví ika z Palestiny...(štepankovice) *5*
  • ať žije Lojza z Kravař!!! *15*
  • kriti

    alois je celkém dobrý trener a prajzak!! *3*
  • Tak koukám, kde jsou teď příspěvky těch sprosťáků, kteří tu psali do poloviny mictrovství. Je mi líto, že je mezi námi tolik hulvátů. Pane Hadamczik, děkuji Vám i celému mužstvu.Jste skvělý. *3* *14* *4*
  • Všem pochybovačům

    Tak co vy všichni pohybovači a urážeči /klokan, strev a spol./ ještě pořád si myslíte, že p. Hadamczik je hrobař a pohřbívač českého hokeje? Už i komentátoři v TV uznali, že to co dokázal s tímto mladým mužstvem a novými trenéry je tak trochu zázrak. Konečně Ti mladí kluci dokázali těm "hvězdám", že český hokej se dá hrát i bez nich. Smekám klobouk před celým mužstvem, které makalo celý turnaj a za svou bojovnost a nasazení si určitě medaily zaslouží, a samozřejmě před celým realizačním týmem, kteří to riskli a vzali mladé, byť nezkušené hráče a dokázali je naladit na takovou notu. Kluci díky. *3*
  • Alois Hadamczik

    Já si myslim že alois je dost dobrej trenér...Sice na něho někteří hráči kašlou,ale to je jejich problém... *3*
  • Hlinka ? Ten závodník F1 ? *15* *8* *13* *15* *8*
  • Jak tak sleduju MS v hokeji, tak mne napadá jediné přirovnání: ALOIS HADAMCZIK - HROBAŘ ČESKÉHO HOKEJE! Kluci se snaží, hrají hezký hokej, ale ten debil prokoučuje co se dá. Proboha jak dloho se na to ještě budeme muset dívat? Kdyby se Ivan Hlinka probudil, ten by mu to řekl pěkně od plic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit