Přejít na výpis diskuzí

Alois Hadamczik

OSOBNOST 31.12.2006 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odpověď \"Pekařovi\"

    To snad nemyslíš vážně.Měl jsi se podívat do katastru nemovitostí na internetu - chytráku.Teď je již samozřejmě vše vymazáno, ale stačil jsem si vše vytisknout.Nebo si tento příspšvek napsal tebou opěvovaný pan Hadamczik sám ???????
  • Odpověď \" Pekařovi\"

    To snad nemyslíš vážně. Nebo si snad ten příspěvek napsal hňup Hadamczik sám ????
  • Lojziku, tak ti to teď trochu nevyšlo.Snad příště...Naši příznivci musí být trpěliví *1* *5* *14* *14* *3* *16* *15* *8*
  • Z mého pohledu

    Sice jsem ještě nedosáhla plnoletosti,ale hokeji jsem propadla už v 8letech *3* je to nejkrásnější sport a protože jsem se narodila v Mostě *3* tak je moje láska k hokeji ještě silnější.A tak je jasné,že nesleduji jenom zápasy,ale i práci trenérů.Z mého pohledu je práca Hadamczika neuspokojivá-trenér musí být muž,který má přirozenou autoritu a měl by v minulosti hrát za národní tým a tyto požadavky prozatim splnoval jen pan Ivan Hlinka a Vládˇa Ružička *1*takže si sami přeberte kdo by měl být tím pravým trenérem.
  • Nechci ani nemám právo kritizovat práci pana Hadamcika. Hokej se mi líbí a když mi při výchově mých pěti dětí vyjde čas tak ho ráda sleduji. Bronzová medaile na Olympiádě je pro naší malou zemičku ohromný úspěch. Určitě výkon našich hokejistů nebyl zrovna přesvědčivý, ale nikdo není dokonalý a ruku na srdce nikdo nepodává stále stejně vynikající výkony. Buďme rádi, že jsme ve světě znovu uspěli také díky našim hokejistům. Jenom jedna stará pravda: pokud je tým sestaven ze samých osobností s velkým O nefunguje jako tým a to v jakékoliv oblasti.Panu Hadamczikovi fandím a přeji mnoho mnoho úspěchů."Neberte si to tak : pokud nejde o život nejde o nic." *3*
  • Zdravim všechny ty "hokejové odborníky", kteří chtějí hodnotit práci a život p. Hadamczika. Hokej vidíte tak jedině v hospodě u piva a přesně slyším ty chytré řeči, jak by to bylo nejlepší udělat, a kdybych tam byl já, tak to by jste viděli jak by to fungovalo. Naše mužstvo sleduju pravidelně a vždy jsem jim fandil. Nezáleželo mi na tom, kdo stojí na střídačce za hráči. Výsledky dělají hráči na ledě a né trenér na střídačce. A pokud jsme se dívali na stejné OH, tak musíte uznat, že takové chyby co zde předváděli tak zkušení hráči jako jsou Kubina, Kaberle, Špaček, Lang a další tak bylo až neskutečné. To se pak trenér může stavět na hlavu a nic s tím neudělá. Jsou to hráči - profesionálové, kteří sami ví co a jak mají dělat, aby podali na ledě ten nejlepší výkon pro mužstvo, ne pro sebe. Trenér neměl šanci s hráči skoro ani pokecat, natož nacvič nějaké akce, nebo alespoň něco natrénovat. Takže si ty kecy nechte na koledu a hodnocení OH nechte na kompetentních lidech. Vsadím se, že 90% těchto kritiků jsou Čecháčci, kteří neumí strávit, že se k Vám do Prahy nastěhoval "jenom" Moravák. A k těm spekulacím k pozemkům. Kdyby jste byly tak chytří, jak se tady snažíte dokázat, tak by jste věděli, že v nějákých pochybných obchodech s pozemky nemůže být v žádném případě zapletený se svým bratrem. Proč? ...... Čau chytráci.
  • Trenér??

    Naši kluci vybojovali po velkém úsilí bronz.Patří jim za to dík. Hlavně Jágrovi, který vlastě mužstvo vedl.Pozice trenérské napodobeniny Hadamczika byla nulová. Pouze spěchal na závěrečné fotografování - tam přece nemohl chybět - asi by ho tam nikdo nepozval.Doufám, že tuto trenérskou napodobeninu u nároďáku již neuvidíme.
  • !!!!!!!!!!

    Souhlasím s Radkou ! Pevně doufám že se média a pořad Na vlastní oči o celou kauzu tohoto"trenéra" postarají. Když si přečtu jeho životopis a trenérské úspěchy, divím se, kdo ho do této funkce vybral. Podle jeho kšeftů s pozemky - peníze? Mají jich se svým bratrem asi příliš.
  • Trenér ??????

    Hadamczik nemá na mezinárodní hokej.To co předvádí na OH je tak na II ligu. Mužstvo hraje samo, hráči dělají co mohou.Záběry na střídačku jsou sice sporadické, ale na úsudek o "trenérovi" to úplně stačí. Po olympiádě by měl rychle zmizet.
  • Alois

    Komunikace s mužstvem - mizivá.Růžička nebo Hlinka - páni hokejisté.Hadamczik to je hokejová nula, myslící se svým bratrem jen na spekulace.To potvrzuje i jejich spekulativní nákupy restitucí a skupování pozemků pod lyžařskými vleky v celých Krkonoších. Nevěříte? Věřte. Důkazy jsou hmatatelné u Trutnovského soudu. Úspěchy našich hokejistů je dílem mužstva, které ví co chce a ne "trenéra", který se ani neumí vyjádřit před televizními kamerami a mužstvo řádně vyhecovat. To musí kluci udělat sami.
  • Alois...

    Kdyby se tak náš trenér Alois Hadamczik více zabýval hokejem a mužstvem složeným z hvězd NHL, než spekulativními nákupy pozemků pod lyžařskými vleky v Krkonoších, to by byl výkon mužstva na jedničku.
  • Hadamczik ven!!!!

    Posbírat hvězdy z NHL dovede každý, ale udělat tým mistrů světa, nebo olympijských vítězů to hned tak každý nedokáže. Ivan Hlinka nebo Láďa Růžička, to byli chlapi na svém místě. Ten ochraptělý hňup ať se nad sebou zamyslí a raději odstoupí sám. Nemá na to aby vedl takové borce jako jsou naše hvězdy z NHL.
  • promiňte mi pane Hadamcziku,ale podle mého zkušeného názoru hráči málo,hodně málo kombinují(např.proti švýcarům)a hodně sólují,ptám se vás,jestli by s tim nešlo něco udělat?odpověď mi prosím napište na moji e-mailovou adresu kubastanek@seznam.cz jsem vám vděčný pokud mi odpovíte.
  • OH TORINO

    S tím Eliášem nedopadnete dobře na OH!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit