Přejít na výpis diskuzí

Alois Hadamczik

OSOBNOST 31.12.2006 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lojzo,Lojzo

    Jak tak koukám, od března žádný příspěvek.Právě jsme prohráli se Slovenskem. V závěru sice dobrý, ale takhle jsme měli přece hrát celý zápas.Lojzo, Lojzo asi by jsi měl od té reprezentace opravdu odejít.Nebo potom druhá možnost - opravdu se reprezentaci věnovat a nechat ty tvoje kšefty.
    • Re: Lojzo,Lojzo

      Jaké kšefty?? Podnikání když už.. Jsme ve čtvrfinále? Jsme..A hokejisté podívají na to že jsou mladí dobrej výkon!!! Takže klidek!!! Hadamczkiová *13*
      • Re: Re: Lojzo,Lojzo

        Lojza podnikatel ???????????, To se musím zasmát. A úspěch - propadák !!!!!
      • Re: Re: Lojzo,Lojzo

        Hele Hadamčíková asi opravdu nic nevíš a nebo nechceš vědět. Lojza je kšeftman a ne podnikatel.
        • Re: Re: Re: Lojzo,Lojzo

          Hele ty troubo starej se raději o co m áš a ne do čeho ti nic není...koaždý si to umí zařídit jinak aby měl na kontě miliony a nemusel nic..jak vidím ty patříš k sféře která jen tiše závidí...čůůůs, hadamcziková
  • hovado

    tak Hadamcziku doufám že si skončil už nadobro v nároďáku,to co jsme předvedli ve čtvrtfinále to se hokeji ani nepodobá,byla od tebe několikrát važadována poctivá práce,ale tys to tak sprasil,že ani italové nehrají hůř jak my,nesoudím tebe jako člověka,ale tvou odfláknutou práci,bylo ti už několikrát odpuštěno,ale tys to asi pochopil tak že trénuješ přípravku,moc děkuju za všechny seš hrdina servus
    • Re: hovado

      víš co? hadamczik je nejlepší trenér co znám!!! Hrál on nebo hráči?? myslíš že nedal maximum?? Dal!! Jenže hráči jsou mladí a nezkušení!! A nemůže z nich být během jednoho tréningu jágr!! tak se zpamatuj!!! HADAMCZIKOVÁ
      • Re: Re: hovado

        Hadamcziková - nejlepší trenér, kterého znáš??????????? Opravdu toho znáš moc málo. Chytráku!
  • opravdu strašný

    Ať se na mě nikdo nezlobí ale to co říkal Deli podemnou,tak je 100% pravda,já toho Hadamczika nechci jako člověka shazovat,ale měl by si uvědomit,že to co předvádí není ono,podle mě je chyba v nominaci hráčů,navíc je špatně seskupí,nejsou spolu vůbec sehraní neznají se moc.Pokud mám něco říct k jeho koučování,neměl bych zase tak velky výhrady,protože z těch hoven z jakých kolikrát tzv. sestavil česky mužstvo to aspoň třeba do semifinále dotáhl.Takže jak říkám Hadamcziku buďto odstupte nebo tam koukejte dosazovat lepší a sehranější hráče,tohleto není přípravka rozumíte?Dejte na mě a výsledky se dostaví a věřte mi já hokej hrával a hrával jsem ho dobře ,takže vím o čem mluvím
  • hrůza

    pan Hadamczik je jeden z nejhorších trenéru za posledních 10 let a nikdy nemůžu pochopit proč do národního týmu dává brankáře ,kteří nechytají nic moc a měl by si vzpomenout také na Lukáše Sáblíka ,který velkou měrou přispěl k výborným výkonnům Karlových Varů nevim proč do reprezentace prosazuje Hliničku,Pince,Trvaje,Svobodu i mnohé jiné ,měl by si dobře rozmyslet koho do té branky postaví *7* *7* *7*
  • Trenér ??????

    Hadamczik nemá na mezinárodní hokej.To co předvádí na OH je tak na II ligu. Mužstvo hraje samo, hráči dělají co mohou.Záběry na střídačku jsou sice sporadické, ale na úsudek o "trenérovi" to úplně stačí. Po olympiádě by měl rychle zmizet.
  • Jak tak sleduju to mistrovství světa v hokeji, tak mne napadá jedno přirovnání: ALOIS HADAMCZIK - HROBAŘ ČESKÉHO HOKEJE. Jak dlouho se na toto ještě budeme muset dívat?
  • Jak tak sleduju MS v hokeji, tak mne napadá jediné přirovnání: ALOIS HADAMCZIK - HROBAŘ ČESKÉHO HOKEJE! Kluci se snaží, hrají hezký hokej, ale ten debil prokoučuje co se dá. Proboha jak dloho se na to ještě budeme muset dívat? Kdyby se Ivan Hlinka probudil, ten by mu to řekl pěkně od plic.
  • Trenér??

    Naši kluci vybojovali po velkém úsilí bronz.Patří jim za to dík. Hlavně Jágrovi, který vlastě mužstvo vedl.Pozice trenérské napodobeniny Hadamczika byla nulová. Pouze spěchal na závěrečné fotografování - tam přece nemohl chybět - asi by ho tam nikdo nepozval.Doufám, že tuto trenérskou napodobeninu u nároďáku již neuvidíme.
  • Z mého pohledu

    Sice jsem ještě nedosáhla plnoletosti,ale hokeji jsem propadla už v 8letech *3* je to nejkrásnější sport a protože jsem se narodila v Mostě *3* tak je moje láska k hokeji ještě silnější.A tak je jasné,že nesleduji jenom zápasy,ale i práci trenérů.Z mého pohledu je práca Hadamczika neuspokojivá-trenér musí být muž,který má přirozenou autoritu a měl by v minulosti hrát za národní tým a tyto požadavky prozatim splnoval jen pan Ivan Hlinka a Vládˇa Ružička *1*takže si sami přeberte kdo by měl být tím pravým trenérem.
  • pane trenere, olympiada nic moc, Svedske hry katastrofa a to jsem hodne velkym optimistou, neverim, ze pod vasim vedenim ceska reprezentace obhaji titul. Je pozde na vas odchod trenera reprezentace, ale v pristi sezone verim ze SLH najde nekoho lepsiho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit