Přejít na výpis diskuzí

Alois Hadamczik

OSOBNOST 31.12.2006 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lítost

    Je mi líto, že se Alois narodil v Opavě, je to p... *9*
  • Vážený pane trenére to co předváději naší hokejsté a jak se trápí při každém záasu tak by stoho člověk bulel to není hokej ale ostuda co tam provádí.HRŮZA A DĚS!!To je velká ostuda!!Fanoušek z Karviné
    • tentokrát to nebyla šťastná volba ..ti naši hokejisti , medaile nebudou , neb jim to spolu nehraje ..trenér vybral špatně !!
      • Spíš je to ostuda a je trapný, že jim nevěříte *16*
  • Tak a je konec s Vítkovicema!

    Hadamczik ještě před play off dal ve Vítkovicích výpověď, protože věděl, že mu bafuňáři z vedení českého hokeje přiklepnou místo reprezentačního trenéra. Ve Vítkovicích by mu to příští sezónu už tak nešlo. Asi se mu nechce pracovat s mladými hráči - dost letošních tahounů Vítkovic totiž odchází! A proč nevzít na stará kolena dobře placenou "trafiku"??? Lojza byl vždycky na prachy a na ostatním mu nezáleželo. Ale jedno mu nikdo nevezme - VŽDYCKY DRUHÝ !!!
    • Re: Tak a je konec s Vítkovicema!

      jo
  • Lojzo, nedej se
  • Nechápu proč pořád nominuje důchodce Jágra
  • Ten odstup je nečekaný, pro mě. Neúspěch je součástí, obzvlášť proti takové konkurenci, tak nechápu proč si bere p. Hadamczik slova primitivů k srdci. Naopak, pokud to dostane na starost Růžička, bude to mnohem horší. Ale tak nač si přidělávat vrásky. Život je jen jeden. Díky za Vaši práci.
  • Dobrý den pane Hadamcziku. Trenér jste dobrej, ale zdá se mi, že nasazujete brankáře jen z nejúspěšnějších týmů. Třeba Mensator z Karlových Varů loni chytal jako Hašek za mlada a bez vašeho povšimnutí. Letos byl zraněný a pomalu se dostával do formy. Ale jiní brankáři z menších týmů letos chytají výborně...
    • Kromě textu o dobrém trenérovi souhlasím plně s dalšími informacemi Petana.
  • Dobrý den pane Hamcziku proč jste pro olimoiádu v Soči nenominoval Rachůnka,Barinku atd.Doufám že nominace na MS bude lepší.Prosím vás odpověz te mi na můj email kovaluk@centrum.cz Dík Lukáš Z H.K.
    • Duofám ,že tenhle umělec ,už nedostane šanci někoho nominovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit