Přejít na výpis diskuzí

Alois Hadamczik

OSOBNOST 31.12.2006 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všem borcům...

    Hej myslím že mate pravdu......loiza je docela super trenér a dovedů mužstvo tam kde to nikdo nečekal...mimochodem..je takový štědrá že koupil naší vesnici nové fotbalové dresy prý za 80000 tis. no řekněte ... není štědrý??????takže Loizo jentak dál....zdraví ika z Palestiny...(štepankovice) *5*
  • kontakt

    Potrebuji kontakt na lojzu...diky
  • Dobrý den potřebovala bych e-mail na pana Hadamczika. Jestli jste s ním někdo v kontaktu a znáte ho mohli by jste mi ho prosím poslat na můj e-mail? Děkuji moc Hanka *3*
  • pan Hadamczik

    Pan Hadamczik je náhodou frajer pánové tady a tlučhuby...kdyby mě pozval na večeři řekla bych áááánooo *3* *14*
  • vzkaz rozumbradum

    Ahoj,nerada bych se tu dostala s nekym do slovniho konfliktu,ale kdyz jsem docetla posledni radek tohoto stupidniho fora na ucet pana Hadamczika,ktereho znam mimochodem docela dobre osobne,tak jsem uznala,ze cesky narod je opravdu jen banda stupidnich zavistivcu,kteri nedokazi drzet po hromade a jen dokazi kritizovat odvedenou praci druhych a pritom sami nic nedokazali.Udivuje mne,jak si vubec muzete dovolit spinit jmeno cloveka,ktery se snazi dovest nase druzstvo na vrchol i kdyz to nekdy neni lehke,ale jak uz tu nekdo rekl,neni to jen na panu Hadamczikovi,ale na celem druzstvu a je nadlidsky ukol ovlivnit vse,to by nedokazal nikdo z nas,takze se zamyslete nad tim co rikate a spise si sahnete do svedomi vy,popremyslejte az zase budete sedet doma u televize s pivem v ruce,jak je asi narocne byt prave v trenerovi kuzi.Hezky Zbytek vecera *9*
  • Hadamczik

    Nejlepší člověk co znám!!! A taky můj osobní trenér hihi *14* I LOVE YOU!!!
  • Hadamczik

    Výborný trenér! Jeden z nejlepších!
    • Re: Hadamczik

      Hokejista teoretik, nikdy v podstatě nedržel pořádně hokejku v ruce. Pravda, trenérské úspěchy - k smíchu.
      • Re: Re: Hadamczik

        Teoretik? 1. národní liga byla dost dobrá soutěž, jen pro pořádek
        • Re: Re: Re: Hadamczik

          Tak liga je už nějaká třída, ale na reprezentaci nemá...není nad Růžičky...to je jeden z nejlepších ternérů *4* *1* *4*
  • No právě vybral dobře. Porazili Švédy a jsou v semifinále ale dneska ty s***ě slovenský jim dávaj no...
    • Kvůli nejen takovým, jaký jsi ty, budu dnes fandit Slovákům. Hrají pro radost sobě i svým příznivcům, přímo o dušu. Nehledí, zda jim ze hry kápne nějaký dolárek. *4*
  • Dobrý den proč musíme stale trpět proč si konečně nevemete sebe pana Vrbatu a Pavelce nejdete konečně do pr....,co sme komu udělali že se na Vás na ty střídačce musíme dívat po takovým kyksu bych nejdřív vyhodil Vás a pak toho umělce v obraně a v bráně tahněte už konečeně do haj...,vy jste nneštěstí českého hokeje a pan Vrbata a ty jeho společníci co hraji v zámoří kdyby tam ležel balík dolaru tak by se přetrhli ale jinak sou kničemu stejně jako vy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Brzdete

    Nejdriv by ste meli kritizovat nas hokejovy svaz a az pak hadamczika porad za nim stoji par nasich vyznamnych treneru *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit