Přejít na výpis diskuzí

Alois Hadamczik

OSOBNOST 31.12.2006 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • loiza

    Hej,jako maš recht *3*
  • Lojzo, jsi dobrej trenér ! Vydrž ! oni tomu nerozuměj ! Ozvi se mi ! Eva - Prag -mobil : 603 851 826 *5* *3* *3* *3* *3* *15* *3*
  • Co se ještě musí stát aby ste konečně od ty repre šel tam kam patříte proč můsíme takhle trpět vypadněte už konečně kolik ste zaplatil aby ste moh dál tu reprezentaci a ten náš hokej zase mršit
  • Lojzo, jsi dobrej trenér ! Vydrž ! oni tomu nerozuměj ! Ozvi se mi ! Eva - Prag -mobil : 603 851 826 pohoda dance dance dance dance plamen dance *14* *3* *14* *15* *3* *1*
  • Lojzo, jsi dobrej trenér ! Vydrž ! oni tomu nerozuměj ! Ozvi se mi ! Eva - Prag -mobil : 603 851 826 pohoda dance dance dance dance plamen dance *14* *3* *14* *15* *3* *1* *15*
  • Alois Hadamczik

    Já si myslim že alois je dost dobrej trenér...Sice na něho někteří hráči kašlou,ale to je jejich problém... *3*
  • Všem pochybovačům

    Tak co vy všichni pohybovači a urážeči /klokan, strev a spol./ ještě pořád si myslíte, že p. Hadamczik je hrobař a pohřbívač českého hokeje? Už i komentátoři v TV uznali, že to co dokázal s tímto mladým mužstvem a novými trenéry je tak trochu zázrak. Konečně Ti mladí kluci dokázali těm "hvězdám", že český hokej se dá hrát i bez nich. Smekám klobouk před celým mužstvem, které makalo celý turnaj a za svou bojovnost a nasazení si určitě medaily zaslouží, a samozřejmě před celým realizačním týmem, kteří to riskli a vzali mladé, byť nezkušené hráče a dokázali je naladit na takovou notu. Kluci díky. *3*
  • Tak koukám, kde jsou teď příspěvky těch sprosťáků, kteří tu psali do poloviny mictrovství. Je mi líto, že je mezi námi tolik hulvátů. Pane Hadamczik, děkuji Vám i celému mužstvu.Jste skvělý. *3* *14* *4*
  • kriti

    alois je celkém dobrý trener a prajzak!! *3*
  • ať žije Lojza z Kravař!!! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit