Přejít na výpis diskuzí

Alois Hadamczik

OSOBNOST 31.12.2006 
134 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • představuji si, že hokejisté v nároďáku jsou dospělí a pro vrcholové klání zralí gladiátoři... V Soči jsem neviděl týmovou inteligenci, tedy něco co musí na ledě vzniknout z individuální herní inteligence. Tedy žádný "hokej hrou" ale něco jako, ... jak to nazvat, ... turbulenci individuí. Ano, ani ne individualit. Mezi hráči jsem viděl a cítil chlad.

    No a k panu Hadamczikovi? Kdysi TV zprostředkovala jeho ohryzané špinavé nehty. Pokud někdo v jeho věku neovládá tak primitivní potřebu... ten člověk je pravděpodobně duší a myšlením ještě dítětem. Koho chce motivovat? Jestli Svaz rozhodl, že on je tím vhodným vůdcem reprezentace... hmmm.
  • promiňte mi pane Hadamcziku,ale podle mého zkušeného názoru hráči málo,hodně málo kombinují(např.proti švýcarům)a hodně sólují,ptám se vás,jestli by s tim nešlo něco udělat?odpověď mi prosím napište na moji e-mailovou adresu kubastanek@seznam.cz jsem vám vděčný pokud mi odpovíte.
  • Zdravim všechny ty "hokejové odborníky", kteří chtějí hodnotit práci a život p. Hadamczika. Hokej vidíte tak jedině v hospodě u piva a přesně slyším ty chytré řeči, jak by to bylo nejlepší udělat, a kdybych tam byl já, tak to by jste viděli jak by to fungovalo. Naše mužstvo sleduju pravidelně a vždy jsem jim fandil. Nezáleželo mi na tom, kdo stojí na střídačce za hráči. Výsledky dělají hráči na ledě a né trenér na střídačce. A pokud jsme se dívali na stejné OH, tak musíte uznat, že takové chyby co zde předváděli tak zkušení hráči jako jsou Kubina, Kaberle, Špaček, Lang a další tak bylo až neskutečné. To se pak trenér může stavět na hlavu a nic s tím neudělá. Jsou to hráči - profesionálové, kteří sami ví co a jak mají dělat, aby podali na ledě ten nejlepší výkon pro mužstvo, ne pro sebe. Trenér neměl šanci s hráči skoro ani pokecat, natož nacvič nějaké akce, nebo alespoň něco natrénovat. Takže si ty kecy nechte na koledu a hodnocení OH nechte na kompetentních lidech. Vsadím se, že 90% těchto kritiků jsou Čecháčci, kteří neumí strávit, že se k Vám do Prahy nastěhoval "jenom" Moravák. A k těm spekulacím k pozemkům. Kdyby jste byly tak chytří, jak se tady snažíte dokázat, tak by jste věděli, že v nějákých pochybných obchodech s pozemky nemůže být v žádném případě zapletený se svým bratrem. Proč? ...... Čau chytráci.
  • Nechci ani nemám právo kritizovat práci pana Hadamcika. Hokej se mi líbí a když mi při výchově mých pěti dětí vyjde čas tak ho ráda sleduji. Bronzová medaile na Olympiádě je pro naší malou zemičku ohromný úspěch. Určitě výkon našich hokejistů nebyl zrovna přesvědčivý, ale nikdo není dokonalý a ruku na srdce nikdo nepodává stále stejně vynikající výkony. Buďme rádi, že jsme ve světě znovu uspěli také díky našim hokejistům. Jenom jedna stará pravda: pokud je tým sestaven ze samých osobností s velkým O nefunguje jako tým a to v jakékoliv oblasti.Panu Hadamczikovi fandím a přeji mnoho mnoho úspěchů."Neberte si to tak : pokud nejde o život nejde o nic." *3*
  • Lojziku, tak ti to teď trochu nevyšlo.Snad příště...Naši příznivci musí být trpěliví *1* *5* *14* *14* *3* *16* *15* *8*
  • Jirkovi

    Jestli jsi četl pořádně můj příspěvek, tak ses tam mohl dočíst, že se nikoho nezastávám, ale rovněž nikoho nenapadám a nadávám do hňupů jako ty. Je mi úplně jedno jestli na střídačce stojí Petr nebo Pavel. Důležité je pro mě konečné umístění a to bylo. Za vedení jiných trenérů ty výkony nebyly taky bůhvíjaké, ale pokud bylo umístění, tak se to vždy hrozně slavilo. A letos se pouze kritizuje. Příště zkus místo stahování dokumentů z katastru si raději stáhnout nějaký článek o slušném chování. Myslím, že by se ti docela hodil. Čus!
  • všeci dohromady:

    Tak abych to zhrnul,nikdo ste Hadamczika neviděli tak nemůžete posoudit možná někdo ale nehodil s ním řeč... je to schopný trenér chodím se dívat do Buly na tréningy a mohu říct je to sympaticky "Děda" který dovede naše hokejisty k titulu... a jestli máte nějaké námitky tak alespon řekněte důvod .. bo vy všeci si hrajete na machry a nedovedly by ste ani ŤUK!!! *4*
  • pekařovi...

    SOUHLASÍM S TEBOU......
  • Když už konečně pujdete od tý reprezentace do p.....e ktery prase Vás tam zase prosadili přestante nám už konečeně k....t nervy ste tam zadarmo drahej děte už do p..ele !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ještě jedna věc.....

    KLIDNĚ SI MĚ POMLOUVEJTE MI TO NEVADÍ.... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší