Přejít na výpis diskuzí

Alyson Stoner

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alyson

    alyson stoner je moja najlepsia a najkrajsia herecka *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • alyson

    nevim co si vymislite je nahodou skvela jenom ji to zavidite protoze nejste slavni a znami jako ona kdybyste ji znali tak jako ja osobne nic byste proti ni nemneli jenom byste rikali ze je super a ze je nej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • tfpdaa

    blog-soutěž

    Omlouvám se....došlo mi že vám to asi nic nenajde....tak koukněte sem http://ladyrohlik.blog.cz/ a vlevo jsou v rubrikách soutěže tak to dejte a je to tam
  • tfpdaa

    blog-soutěž

    Čau...mám blog a tak bych vás chtěla poprosit, udělala jsem tam soutěž...O nejlepší herečku/zpěvačku tak mě napadlo jestli by jste nechtěli zaslat foto jako s Alyson nebo jestli máte někoho lepšího a já bych to přidala do blogu. Prosím, je to moje první soutěž ;)
    tady je odkaz....
    www.ladyrohlik.blog.cz/co-udelat- soutez
  • disneychannel01

    ssss

    JE SUPERR!! A NIKDO NA NÍ NEMÁÁÁ
    UMÍÍ TANCOVATTTTTTTTTTTTT SKVĚLĚĚĚ *14*
  • hnuska

    je desne hnusna a neumi hrat ani tancit. smrdi jak hovno *1* *1* *1*
    • Re: hnuska

      Hm skvělí jak víš že smrdíš čmachaš k ní ??? A jen ji závídíš kdyby neuměla hrat tak asi nehraje jen zavidíš
    • disneychannel01

      Re: hnuska

      ty jsi hnusna ty kravo..bych tě chtěla vidět..ohh vlastně nééé včera jsem už blila!! ty smradlavá trapko blbááá !!! *16* *16* *16*
      • Re: Re: hnuska

        si se zblaznila ti ses krava !!!!!!!! *5* *5*
    • Re: hnuska

      Kdyz si ja cuchnu k tobe tak ti smrdis jak zumpa,umi hrat a tancit lip nez ty vole....
  • hnusna

    hnusna jak hovno
    • maggie611

      Re: hnusna

      jseš blbá a totálně!!! si jako myslíš že jsi hezčíííííííííí?!? timhle akorát dokazuješ že jsi hnusná ty a že ona je 10000000000x hezčí než ty!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: hnusna

      si jako myslíš že jsi hezčí? chytřejší rozhodně ne.
    • Re: hnusna

      ty seš kráva blbá tohle není normální dit jí ani neznáš tak jak víš,že je hnusná *16* *16* *16* *16*
  • Este...

    hrala aj v step up 3d a hrala camille
  • .....

    já znám alyson ,osobně a je super fakt super ....je sní hrozná sranda....
    • Re: .....

      to ti tak věřim ty krááááááávo píčovová. si jako myslíš že ti tu budou všichni věřit že se s ní znáš osobně? jseš trapná jako když si debby ryan sere do píči a strká si tam prsty zároveň.
  • domono22

    nectou

    nevim proc to pisete oni to stejne nectou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit