Přejít na výpis diskuzí

Alyson Stoner

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Camp Rock

    Videl sem ji v camp rocku :)) Husta postava takova spravna holka ;D
  • high-school-hilary

    fakt skvělá

    Ahojky lidi Alyson je fakt super holčina a úžasně hraje a zpívá ...Určitě si pusťte nějaký videa na youtube...tak zatím *4*
  • Alyson Stoner

    hrala aj vo vesmirny priatelia ale to je uplne novy film ja som za o nom dozvedela na www.dadadanka.estranky.sk *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • pavlusqa

    Disney Channel Games

    Hejky viděli ste někdo Disney Channel Games 2008? Je to fakt bomba. Mohli by to dávat i u nás pač díky tomu jsem poznavala všecky Disney star a řeknu vám je jich hodně o kterych nemáme ani potuchy
    • Re: Disney Channel Games

      jo sem rada ze se koukam na jetix *4* *4* *4*
      • high-school-hilary

        Re: Re: Disney Channel Games

        To ale nedávaj na Jetixu
    • Re: Disney Channel Games

      Joa o čem to vlastne je?Nebo co to vlastne je?:D
      • 77nikola77

        Re: Re: Disney Channel Games

        dyney channel games jsou hry kterych se ucastni disney stars.jsou rozdeleny na ctyri druzstva a souperi mezi sebou v ruznych soutezich.koukal jsem na to na youtube a je to vazne skveli tech celebrit obravdu hodne jeste nezname *3* *3*
        • Re: Re: Re: Disney Channel Games

          tak na to se taky budu muset kouknout:)
  • 77nikola77

    alyson

    videla jsem jak tancuje a myslim ze je dobra a nejen v tanci ale i v herectvi a ve zpevu.nazpivala soundtrack k pokracovani filmu airbuddes sice je to jen predelana nejaka starsi pisen ale zazpivala to pekne *3*
  • goldenka

    film

    viděla jsem ji ve filmu Alice vzhůru nohama,,to byl celkem srandovni film *3* *1* *15*
    • Re: film

      muzu se zeptat kde? a tos ho videla cesky??
  • tramvaj

    e

    Je docela hezka *3*
    • Re:sladký život zaca a cody

      hrala v sladkém životu zaca a codyho umí bombovně tančit *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *1* *1* *4* *5* *5* *15* *8* *8* *16* *7* *10* *4* *4* *4* max
  • BUrza!

    Čau lidi,boužel je stránka www.alyson-stoner.blog.cz na ''prodej'' samozřejmě zdarma,ale nemám čas na tym makat a je škoda zrušit to,tak esli někdo bude chtit...podrobnosti na blogu! *9*
  • Hustýýýýýý

    Když byla malá,byla v SLADKÝ ŽIVOT ZACKA A COUDYHO a je tam jako ta MAX!! a tancovala tam xD!! *15* *15*
  • lady_mucik_friends_4ever

    joey

    hrala i v serialu Joey v druhy serii malou Kaley =) je proste husta, ale nej byla v camp rocku!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit