Přejít na výpis diskuzí

Alyson Stoner

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VŠE NEJ

    VŠE NEJ K NAROZKÁM!!! *4*
  • ashley.sharpay

    všechno nej

    všechno nejlepší k narozkám...!!! *3*
  • donduska

    narozky

    Všechno nejlepší hodně lásky zdraví štěstí
    a hodně dalších rolí v filmech *3* *1* *1* *4*
  • Narozeniny

    Všechno nejlepší k narozeninám
  • anett98

    Všechno nejlepší

    Přeji všechno nejlepší k narozeninám *4*
  • 30.04.1998

    Alyson / Max / Catelin

    Já koukám na Sladký život a znám Max, a jelikož zbožňuju Demi tak sem už asi po stý viděla Camp Rock, ale že Alyson, je Max a zároveň Catelin mě nikdy nenapadlo, až teď jak sou si děsně podobný.. jako že je pořád stejná a táák.. hustý fakt hustý :DD *1*
    • Re: Alyson / Max / Catelin

      jo taky jsem nejdřív nevěděla že alyson hraje zároven Max a Catelin taky mě to napadlo až nekdy ted je to užasný
  • alyson stoner

    Ja se s Alyson znam taky sem s ni tancila kdyz jsem byla na pul roku v anglii(byla jsem tan z tanecniho krouzku) kdybyste neverili tak je to i na youtbe protoze to bylo nataceno a ja umim po anglicky to jen pro ty co neveri
    • Re: alyson stoner

      až na to že se to NATÁČELO V AMERICE......... jseš taky píííííííča s vymydleenym mozkem. neznáš náhodou tu trapku debby ryan? tou namyšleností jsi jí podobná. *10* *10* *10* *10* *16* *16* *16*
    • sel.gomez

      Re: alyson stoner

      ahoj ja ti verim a poslala bys mi do zpravy stranku chtela bych se juknout dik
  • lady_mucik_friends_4ever

    joey

    hrala i v serialu Joey v druhy serii malou Kaley =) je proste husta, ale nej byla v camp rocku!
  • Hustýýýýýý

    Když byla malá,byla v SLADKÝ ŽIVOT ZACKA A COUDYHO a je tam jako ta MAX!! a tancovala tam xD!! *15* *15*
  • BUrza!

    Čau lidi,boužel je stránka www.alyson-stoner.blog.cz na ''prodej'' samozřejmě zdarma,ale nemám čas na tym makat a je škoda zrušit to,tak esli někdo bude chtit...podrobnosti na blogu! *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit