Přejít na výpis diskuzí

Alžběta Báthory

OSOBNOST 31.3.2007 
295 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Re: Vzkaz pro

    *1* Trpis ale asi silnou demenci *5*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Vzkaz pro

    Netrpim *1*
  • Re: Re: Re: defgrg

    No to asi jo...ale že seš si tak jistá,že jsem to psala já!Ty se mnou u toho noťasu sedíš a koukáš mi přes rameno,nebo co?Nebo mi teda vysvětli kde bereš takovou jistotu... *9*
  • Re: Re: Re: Re: defgrg

    Ty seš fakt úplná trubka...ach jo takovejch lidí jako jsi ty je pro svět škoda *9* nemám potřebu schovávat se pod jinou přezdívkou...to co si o tobě myslím napíšu na rovinu a pod svým jménem *3*
  • Re: Re: defgrg

    Nejlepsi je si sve trapne vzkazy sama odsouhlasit, ze *1* *1* Ale to nic, to schizofrenni jedinci delavaj. *15* *15*
  • Re: Re: Re: Re: Vzkaz pro

    *1* *1* Mno, ja jsem nastesti (ale k Tve velke smule) *1* kratkozraka *5* Ale kdyz tak ctu co tu pises ty, tak rozhodne kratkozrakosti netrpis. *9*
  • Re: Re: Re: defgrg

    *1* *1* Proc *7* Na to si snad umis odpovedet sama *15*
  • Re: defgrg

    Souhlasim *14* *1*
  • Re: Re: defgrg

    Za jinou přezdívku se neschovávám,nevím proč bych to měla dělat. *7*
  • Re: Re: Re: Vzkaz pro

    Hm ty seš myslim blbá jak daleko vidíš *9* chtěla bych tě někdy potkat...a nebo radši ne asi bych umřela smíchy...ty musíš být k nepřehlédnutí se svou inteligencí *9*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Jeji narozeniny

    Jo?A ty se tak taky jmenuješ že to víš? *13*
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE PROSIM HANSE MATHESONA NEKDY NEKDO NA VLASTNI OCI??? *14*
  • HANS MATHESON:)))

    MILUJU HANSE MATHESONA!!! *14* *14* *14*
  • Re: defgrg

    Marketko, uz jsem si zacala rikat, ze se tu ani neobjevis *3* Ale proc se schovavas za jinou prezdivku *7* *5* *15*
  • defgrg

    hej ty si asi naka na hlavu padla neo co...take prospevky by nejednoho ctenare odradily *16*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Jeji narozeniny

    BOŽE NECHYTRAČ *13* MARKÉTA, MÁ PŮVOD ORIENTÁLNÍ!!! *9*
  • Re: Re: Vzkaz pro

    Musim rict, ze jsem se v tobe nezmylila *1* Vskutku perlis, Perlo *15* *15* Nebo spis bublas *7* *9*
  • Re: Vzkaz pro

    Neříkám že jsou to úžasná jména...taky se mi nelíbí...a IQ na úrovni bublajícího bahna *15* máš asi ty,protože já jsem tu diskuzi o jménech nerozpoutala, Jaromírko *14* (jak působivé jméno *1* a ještě k tomu Skočdopolová....hih *9* )
  • Vzkaz pro "perlicku"

    Kazdy se nejak musi jmenovat a kazdy se nemuze jmenovat "uzasnymi" jmeny jako je Marketa a Lenka. *1* *1* Co se tyce Tve inteligence, je na urovni bublajiciho bahna. *15* *15*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Jeji narozeniny

    No a chytrá určitě nejsi...to je vidět *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit