Přejít na výpis diskuzí

Amanda Bynes

OSOBNOST 31.12.2006 
153 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kwjkhf

    Hai is Viola ´!!!!!!!!zlatíška moje Amanda je kožíííííííí *14* *14*
  • amanda bynes

    Ve filmu Co ta holka chce byla výborná! *3*
  • Krásná

    Je skvělá a hezká holka..Moc se mi líbíš ve filmu SUPER NÁHRADNÍK!!! *1*
    • Re: Krásná

      aman da je krasna chtela bych byt jako ona
  • A.B.

    když sem videla film She's The Man v kine, uplne me i moji kamosku dostal! Musely sme na nej jit jeste jednou *1* moc se mi libilo jak zahrala kluka, byla to fakt prča, moc oblibenejch herecek nemam, ale Amandu na 100%! je suppa! *14*
    • Re: A.B.

      to fakt. já na tom byla taky a šla bych klidně znovu. *3*
    • Re: A.B.

      Zajděte na fórum o Amandě na www.lide.cz zde : http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&auth=&forum_ID=43678
      nebo na moooooc dobrý stránky o ní www.amanda-bynes.wz.cz
      NEBO ROVNOU NA OBOJE *3* *3*
      • Re: Re: A.B.

        Hjé, tak na uvedený odkaz na www.lide.cz, se Vám neotevře fórum o Amandě, ale právě jen lide.cz, takže si musíte Amandu sami vyhledat ve vyhledávacím poli. Ale to už snad zvládnete *1* *15* *3*
  • Amanda Bynes

    Jsem ráda že je Amanda už trošku známější. Je to moje nej-oblíbenější herečka, mam ji mooc ráda. Jinak kam se na ni hrabou Lindsay Lohan a spol., no ne? Je nejlepší! Držim palečky, Amy *14*
    • Re: Amanda Bynes

      jj mash pravdu kam se nani vsichni hrabou *1*
  • Ahoj.Moc se mi Amanda,jako herečka líbí.Její filmy jsou skvělý.Jako Co ta holka chce,nebo Super náhradník.Nemá někdo prosím náhodou na ní adresu nebo nějaký kontakt???Jestli ano,prosím napište mi na mail.Moc díky
    • Re: bla

      mas uz mail na ni nebo neco jinyho
      • Re: Re: bla

        kdyby furt na sebe netapala tolik makeupu byla by hezci ...podle me byla hezci jak byla mladsi ted je nic moc =/ ale inak goodik herecka a ty jeji filmy *14*
        • goosexd

          Re: Re: Re: bla

          presne to isté si myslím =]

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit