Přejít na výpis diskuzí

Amanda Bynes

OSOBNOST 31.12.2006 
153 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • verunkaa

    super náhradník

    rikam vam tato herecka nema chybu,nejvic se ji povedl film super nahradník.porad bych se na ten film mohla divat a porad se u toho smeju *1* je tam uzasna jako sebastian *14* nejake hlasky su fakt mazec *1* *1* jako kdyz tam rekne ze je poradny rizek *1* nebo to o tech tamponech...to nema chybuu *5*
    • Re: super náhradník

      ahojky amanda je dobra a komu se nelibi tak at sem nechodi a nepise sem negativni prispevky .... diky .......... a chtela sem se zeptat jestli nema někdo nějakej odkaz kde se daji zkouknout je filmi napr: super nahradník .... dkm *1*
  • obleční

    Ahoj nevíte kde se dají koupit věci podobný jako nosí ve filmu Královna ročníku?
    • Re: obleční

      a jaky konkretne myslíš?
  • hafik112

    Písnička

    Nevite prosim vás někdo jak jse jmenovala ta písnička z filmu Super náhradník(ta jak dala tu facku Jastinovi)pls se ozvěte *3*
    • Re: Písnička

      no jasně.the veronicas - 4ever *3*
  • adela11

    časák

    víte že v bravu je ted' rozhovor s Amandou...fakt zajímavý... *3*
  • časák

    Ahojec.V Bravu je plakátek amandy.super:) *4*
    • adela11

      Re: časák

      vážně?to si musím koupit *3* Amanda je super ta nejskvělejší herečka na světě,viděla jsem už skoro všechny ilmy kde hraje...jsou super *3*
  • kacicek01

    amanda-forever

    Ahoooojda !tak sem si založila blog o Amande je novy tak toho tam zatim moc neni budu ale i tak rada kdyz tam zavitate !Muzete se stat new webmissky a pokad mate blog tak i spratelit!Diky Kačiček
    Adresa: www.amanda-forever.blog.cz
    *14* *14* *14*
  • ...

    Mně se nejvíc líbila ve filmu "Moje sestra vlkodlak" tam byla excelentní..
    • Re: ...

      Omlouvám se to patřilo jinam..
  • tapetky

    Ahoj lidičky...super tapety,že? *3*
  • amanda

    Je faktyš super herečka, no ráda bych jí poznala, ale to asi nebude možné. *4*
  • Amanda je nej

    Komedie s ní jsou nejlepší. Zbožnuju jí. Nej herečka prostě. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit