Přejít na výpis diskuzí

Amanda Bynes

OSOBNOST 31.12.2006 
153 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj.Moc se mi Amanda,jako herečka líbí.Její filmy jsou skvělý.Jako Co ta holka chce,nebo Super náhradník.Nemá někdo prosím náhodou na ní adresu nebo nějaký kontakt???Jestli ano,prosím napište mi na mail.Moc díky
    • Re: bla

      mas uz mail na ni nebo neco jinyho
      • Re: Re: bla

        kdyby furt na sebe netapala tolik makeupu byla by hezci ...podle me byla hezci jak byla mladsi ted je nic moc =/ ale inak goodik herecka a ty jeji filmy *14*
        • goosexd

          Re: Re: Re: bla

          presne to isté si myslím =]
  • Vše nej!!!!!

    Všecičko nej! Miluju tvoje filmy! *14* *14* *14*
  • Crazy-Black-girl

    Ahoj!!mandu fakticky zbožňuju. Je krásná a nikoho nekopíruje. Nejvíc se mi asi líbila ve filmu Královna ročníku :) . Mám jí moc ráda. Brzy s ní budu mít design na svým blogu www.crazy-black-girl.blog.cz
    tak se později můžete mrknout! A kdo má blog, může se zapsat do SBéček, já se mrknu na jeho blog :) . Amanda je prostě supér! *14*
  • veveryce

    Seriál Co mám na tobě ráda

    Amanda Bynes hraje v seriálu Co mám na tobě ráda ,který dávají od pondělí do pátku v 13:40 na TV nova . *4* *14*
  • Amanda je skvela herecka,jen by se mela vykaslat na tu blond barvu vlasu.Moc ji to nesedne. *6*
  • conchuitka

    :-*

    Všeckoo nejlepší k narozeninám,miluju tvoje filmy...:-)si vážně svkvělaa ve filmech i hodně sympatická *1* měj se krásne
  • odepište

    ahojek filmy mám super náhradník a královna ročníku fakt super herečka ..zda budete chtít sehnat ještě jiné filmy od ní tak mi stačí napsat *3*
    • Re: odepište

      Achuj..Prosím scháním film Ona je on!!Ona v něm hraje holku která hraje fotbal a zrušej jí fotbalový tým tak se přestrojí za kluka a hraje za ně...Jestli ho seženeš nebo něco mi k němu napíšeš budu ráda..Pjosím dystak písni na můj meil
      • helinqa

        Re: Re: odepište

        ten film se jmenuje super nahradnik *1*
      • edlynka

        Re: Re: odepište

        ten film ktery si popsala se nejmenuje Ona je on ale je to Super náhradník
      • Ahoj

        Léňo, film který scháníš se nejmenuje Ona Je On, ale Super Náhradník,anglicky se ten film samozřejmě jmenuje She´s The Man, ale v češtině jej nepřeložili doslovně. (vlastně z něj udělali úplně jiný název...snad ti to pomůže v hledání. pa *4*
  • kacicek01

    amanda-forever

    Ahoooojda !tak sem si založila blog o Amande je novy tak toho tam zatim moc neni budu ale i tak rada kdyz tam zavitate !Muzete se stat new webmissky a pokad mate blog tak i spratelit!Diky Kačiček
    Adresa: www.amanda-forever.blog.cz
    *14* *14* *14*
  • hafik112

    Písnička

    Nevite prosim vás někdo jak jse jmenovala ta písnička z filmu Super náhradník(ta jak dala tu facku Jastinovi)pls se ozvěte *3*
    • Re: Písnička

      no jasně.the veronicas - 4ever *3*
  • verunkaa

    super náhradník

    rikam vam tato herecka nema chybu,nejvic se ji povedl film super nahradník.porad bych se na ten film mohla divat a porad se u toho smeju *1* je tam uzasna jako sebastian *14* nejake hlasky su fakt mazec *1* *1* jako kdyz tam rekne ze je poradny rizek *1* nebo to o tech tamponech...to nema chybuu *5*
    • Re: super náhradník

      ahojky amanda je dobra a komu se nelibi tak at sem nechodi a nepise sem negativni prispevky .... diky .......... a chtela sem se zeptat jestli nema někdo nějakej odkaz kde se daji zkouknout je filmi napr: super nahradník .... dkm *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit