Přejít na výpis diskuzí

Amanda Seyfried

OSOBNOST 18.2.2007 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • happy..

    happy birthday!!!
  • sharkamellita

    happy-b-day

    vše neeeeej *14* *3* *3*
  • anninka0001

    amanda

    jedna z nejnadějnějších hereček současnosti *1* *4* *4*
  • teriiisek.15

    amandaaaa

    Amanda je úplně užasná a krásná.....:D viděla jsem nedávn film Mamma mia a tam byla úplně úúúúžasnááá...... *14*
  • anninka0001

    super herečka

    ona je vážně super.nejprve jsem ji viděla v protivných sprostých holkách a nedávno v kině v mamma mia.vůbec jsem ji tak nepoznala.má krásnej hlas.jako jedna z mála herců tam uměla zpívat.doufám,že ji brzo uvidím v dalším filmu!!!
  • Super

    Je moc hezkáá. Něčím je podobná na Gemu ward ale Gema se mi vubec nelíbí *1* a tahle herečka jo....
  • milouseq

    CooL HeReČKa: AMANDA SEYFRIED

    je perfektná! vážne bomba herečka! Videla som Film Mamma mia! a bola tak uplne sQelaa!a ku všetkému je aj super speváčka! *14*
  • HEy

    Amanda je skvělá a krásná herečka. Ve Filmu Mamma mia hraje úžasnou roli a fakt tam dokázala jak má dokonalej hlas a herecké nadání. *3* *3* *5*
  • mamma mia!

    Videlsem tenhle film aje opravdu perfektni mozno ze sem lepsi nevidel. aspon ne jako muzikal.AMANDA je tam proste k sezrani je opravdu skvela *4*
  • teryssekk

    Amanda Seyfried

    Viděla jsem film Mamma mia ! A je tam upa boží je to super herečka a nevěděla jsem že i tak nádherně zpívá .Je fakt mociny dobrá ! *1* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit