Přejít na výpis diskuzí

Amy Lee

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sarda

    Re: Amy

    tp jj no *4* :-)
  • majda005

    Amy

    Má moc nádhernej hlas, vejšku i hloubku, ta zazpívá všechno *14*
  • sarda

    MILUJU JI

    nejlepší zpěvačka ze všech *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* bože,já ji tak MILUJUUUUU *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • sweeney.sparrow

    amy

    má ten nejkrásnější hlas na světě.Ona je *4*
  • Re: Happy Birthday!

    samozřejmě Lynn....peace...
  • Happy Birthday!

    Vše nejlepší s malým zpožděním okouzlující zpěvačce a osobě se jménem Amy Linn Lee Hartzler....
  • HB

    vsechno nejlepsi *4* *4* *4*
  • demilovato008

    Amy Lee

    Předem Amy vše nej k narozkám a chtěla byhc říct že Amy Lee je fakt uža,mám ji ráda a je strašně pěkná chtěla bych vypadat jako ona *14* *14*
  • nik011

    happy birthday

    ****vsechno nejlepsiiii!!!!!!!!****
  • :)

    Všechno nejlepší Amy *14* !
  • xaviernecrophilly

    !

    Vše nej!
  • e.b.p.m

    happy birthday

    happy birthday Amy *3*
  • rionka

    Re: Re: AMY

    a ted o tom premyslim - ano, je caste, ze slecna ma chlapa a ten z ni neco udela. protoze se necha. :) Amy se pred nekolika lety vdala, ale spis mi prijde stastnejsi. Nejspis nikdy nemela v umyslu byt straslive goticka :)
  • rionka

    Re: Co o tom vite?

    Pochybuju, ze to bylo o Amy Lee. Co vim, tak snad ani nekouri (nekde uvedla, ze ji proste cigarety neprijdou atraktivni). Tenhle jeji rozumny pristup v dnesnim svete zhulenych a sjetych lidi opravdu obdivuju.
  • rionka

    Re: AMY

    proboha :))) "jakejsi chlap" z ni nic neudelal, ma urcity svuj styl a oblekat se goticky, co to je? jako by na tech hadrech nejak zalezelo, vsak je z CD neuslysis :)
  • Re: nej

    ja se omlouvam ja sem to napsala upa blbe ten zacatek ne nejslepsi ale nejlepsi zpevacka
  • Re: Co o tom vite?

    Ne, co já vim, Amy Lee nikdy závislá nebyla, není a doufejme že ani nebude
  • Co o tom vite?

    Hele,nerikalo se kdysi nekde v televizi,ze je drogove zavisla?lidi,co o tom vite?byla,uz neni,nebo nebyla,byla a je...jak to s tim je? *7*
    Diky za odpoved..:-)
  • nej

    amy je ta nejslepsi zpvacka na cely planete lepsi ani neznam proste nevim co mam o ni dal napsat ona ma neuveritelne nadhernej hlas ani to neumim popsat jak nadherne zpiva proste RESPEKT *4* *4*
  • anninka0001

    :-))

    musím říct,že dokud jsem amy vídávala jen na plakátech a v časopisech ,nijak mě neuchvátila, ale,pak jsem si poslechla nějaké její písničky a...naprosto mě uchvátila.ten její úžasný hlas snad ani nemůže být pozemský.prostě tleskám!!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit