Přejít na výpis diskuzí

Amy Lee

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amy

    Já nevim jak vy, al ejá si myslim, že amy je upa nej, vim že to tu píšete, al emmyslim, že nikdo nemá co kecat že je špatná, nabo bůhví co ještě, amy je nejlepší, je jedinečná, protože je sama sebou vždycky, je upa úžasnáa nevim, důvod, proč by amy měl někdo pomlouvat, jinak všem hezký den:) *14* *14* *4*
  • natyyx

    AMY

    Amy Lee je fakt super !! *14* *14*
    Ale viděli jste ji jak má ostříhaný vlasy ?????? Hrůza !!! A už se neoblíká ani moc goticky , udělal to z ní jakejsi chlap , když si zadáte do vyhledávače ostříhaná Amy Lee tak vám to najide ! Ale jinak má nádhernej hlas a sem na Evanescence zavislá *14*
    • rionka

      Re: AMY

      proboha :))) "jakejsi chlap" z ni nic neudelal, ma urcity svuj styl a oblekat se goticky, co to je? jako by na tech hadrech nejak zalezelo, vsak je z CD neuslysis :)
      • rionka

        Re: Re: AMY

        a ted o tom premyslim - ano, je caste, ze slecna ma chlapa a ten z ni neco udela. protoze se necha. :) Amy se pred nekolika lety vdala, ale spis mi prijde stastnejsi. Nejspis nikdy nemela v umyslu byt straslive goticka :)
  • vitaseek

    nejj

    no já newim mě se líbí její skupina kerá jako by hrála a zpívala to jak se cejtim sám takže je to pro mě něco jako moe pocity v hudebním stylu a ona uplně skvěle zpívá *14*
  • amy

    Amy je nejlepší ze všech zpěvaček.Má moc krásnej hlas a ten styl..nádhera..*4* *14*
  • nik011

    the best

    ona je uplne nejlepsi zpevacka, ma krasny songy i hlas , i love herr, forever
  • amy

    skwwělá zpěvačka...líbí se mi na ní že je jiná než všichni ostatní!suprová *14* *14*
  • ghost911

    amy

    dokonalej hlas i postava prostě nej spjevačka co znám
  • nik011

    mrte

    ma krasnej hlas!!
  • neznam

    lepsi zpevacku nez ji neznam fakt ona je skvela
  • sharon96

    AMY si SUPEEEr!

    Amy je super spevacka!
    JE skratka super SUPEEER!!
    *4*
    • Ammy is THE BEST SINGER!!!!!

      souhlasím ale s dobrým....je to super zpěvačka a její skupina taky...:)) *14* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší