Přejít na výpis diskuzí

Amy Lee

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pozdrav

    je vážně skvělá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4*
  • ellain

    amy!!

    Mám moooc ráda Amy má nádherný písničky!!! při kterrých se mi chce brečet a její hlas je velmi uklidnující mít tak hlas jako ona!!!! *5*
  • lintushka92

    všechno nej

    Přeju Amy vše nej k 27. narozkám!!!!!! *14*
  • Evanescence...♥

    ouch.. milujů Evanescence..sice skoro pořád brečím..ale to je jedno..jsou nejlepšíí
  • rionka

    CZ stranky o Evanescence a Amy Lee

    Asi jste si vsimli, ze jsem pridala odkaz na stranky o Evanescence a Amy Lee. Nejedna se o blog, ale o dobre informacne zasobene stranky v cestine, ktere na ceskem netu nejakou dobu chybely. Enjoy!:)
  • maren

    stránky

    podívejte se pls. na www.amylee.estranky.cz díky
  • maren

    i love

    Amy Lee to je ta nejlepší spěvačka má upe krásný písničky má svůj styl nikoho nekopíruje myslim si že je lepší než nějaká Avril Lavigne
    • lintushka92

      Re: i love

      Vůbec nechápu, proč ji srovnáváš zrovna k Avril - každá je úplně něco jinýho... Ale nevadí, souhlasim, že je to nejlepší americká zpěvačka, ovšem v Evropě by se sem tam nějaká lepší našla....
      • Re: Re: i love

        To je pravda Amy je nejlepší Americká zpěvačka, Avril je taky dobrá... ale tohle je diskuze o Amy... :-D
        • přesně tak *3* ale ja si myslim že nikdo nemuže srovnavat amy s jinyma zpevackama ,to co dokazala ona,je dukaz toho že není žadna avril nema!!! *3* at si každej myslí co chce....
  • ki

    amy my zachranila zivot ....je nej.miluji ji *4* *5* *5*
  • amy!!!

    Amy..to je člověk kterej má zkušenosti.je svá a na nic si nehraje je taková jak má být.j to užasna zpeavcka.a ti co pisou ty hnusy at si zametou pred vlastnim prahem
  • Amy Lee

    Amy Lee má zlato v hrdle!!!!! *14* *4* Je naprosto úžasná zpěvačka, kéž bych mohla mít hlas jako ona.... *14*
    • intoska

      Re: Amy Lee

      nene zlato ne,diamanty!
    • Re: Amy Lee

      Amy je nej souhlasím je prostě ÚŹASNÁ *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší