Přejít na výpis diskuzí

Amy Winehouse

OSOBNOST 31.12.2006 
231 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: DNES BOHUŽEL ZEMŘELA

    Ráda jsem jí poslouchala,mám dvě cd a na dvd koncert z Londýna.Byla vyjímečná.Ale slávu neunesla.Škoda jí.
  • Amy Winehouse

    Uprimnu sustrast ti praje FeNqKa. Zomrela taka mlada 27 rocna. Skoda..... R.I.P
  • sarda

    Jedna věc je ale jistá

    Ať si říká kdo chce, co chce, svět přišel o zpěvačku. To, jestli byla dobrá, nebo uznávaná, je každýho názor.
  • Re: Re: Bac kTo Black

    Kazdy vse vnima jinak...nevyvadim,byla jak stvana zver...Buh si bere mlade...!
  • Pro vsechny !

    Mile slecny a panove ....Amy sice byla fetacka ale vy se neumite vzit do jeji situace ! Chapete byla hodne popularni kazdej ji lezl do prdele fotil ji na kazdym rohu jo a taky nani cumelo 100000000000 lidi BYl to na ni jeden velkej natlak !Ja bych udelala o same...drogy...Ja kdybych byla na podyum asi bych omdlela stech lidi co na me by cumelo nemela soukromi nic..kazdej ji lezl do prdele...Ted davam priklad..Jste v obchodu a hned za vama bezej lidi z fotakama a fotej vas.... No a jaky by vam to bylo no ?? Hm asi neprijemny ! tak si laskave neotvirejte drzku ... Dekuji Katerina..R.I.P Amy nikdy na tebe nezapomenem :*
  • dianna114

    Re: Re: Zemřela zpěvačka Amy Winehouse

    O Britney napsali, že zemřela při autonehodě.
  • dianna114

    Re: Re: ...

    Moje řeč.. když někomu zemřou rodiče a daj ho do dětskýho domova, když děti v Africe trpí hlady, když je někdo na vozíku.. takových lidí je mi líto, ale nějaký fetky a alkoholičky, která ignorovala varování lékařů a odmítala se vyléčit? Takovýho člověka mi líto není..
  • Re: hihi

    Se uklidnete trochu, pane "hihi" !! Predcstavte si, kdyby Vam, pane 'hihi" umrel nejakej oblibenej zpevak, teda jestli nejakyho vubec znate !!!
  • Re: Bac kTo Black

    Hele ae brala drogy, opijela se a byla neskutecne drza !! Jako chapu to, ze ji litujete, to ja jsem ji taky mela rada, ae byla to jeji chyba.. Ano, mela uzasny hlas, uzasne pisnicky a ja si myslim, ze mela mnoho pred sebou. Presto byste nemeli tolik vyvadet...
    Ae nemyslete si, nepatrim zase k tem, co o ni rikaji, ze je krava !
    Amy, odpocivej, mela jsem Te rada, a promin, kdybych Te nahodou tim textem urazila !

    R.I.P... *9* *4*
  • Bac kTo Black

    Byla sva,nadherny hlas, texty ktere byly o necem. Je mi to moc lito. Poustim si jeji ...Back To Blac.... and I go to black....
  • martinkooooooo

    RIP

    RIP Amy...btw niekto by mal pridat datum umrtia
  • :(

    Nevěděla jsem to, dozvěděla jsem se to včera v VIP zprávách a i když sem od ní znala sotva jednu písničku (Rehab) tak mi ji je strašně líto, i když sem ji temer neznala bude mi chybet, nebyl skoro casopis ve kterem by nebyl nejaky jeji skandal a ted uz nebude, i kdyz sem nebyla její fanynka, když řekli Britská spěvačka Amy Winehouse je mrtvá.. zaslzely se mi oci a zacala sem bulet.. RIP Amy :(
  • Re: Re: Re: ...

    Může si za to sama ! ona a chudák ? chudáci sou děti v norsku a nebo děti v africe ,ale ona?
  • ilja1996

    Bude mi chybět

    Sakra bude my chybět:( Ještě to mohlo pár let počkat sakra když byla mladá :(
  • ilja1996

    Re: Re: ...

    Zbožnoval sme jí škoda no.Covy píšete že si za to může sama že je kravka je pravda ale když je někdo závislý tak je to težky tak tady nepiš slátaniny lubczik si ubohej/ubohá
  • Re: DNES BOHUŽEL ZEMŘELA

    Ano, to je sice pravda, byla moc mlada, ale nedbala na svuj zdravotni stav a znicila se sama. Ale jinak hlasovy projev mela opravdu dokonaly
  • Re: hihi

    Proč se za mě vydáváš? to by mi moc nevadilo a newiiim proč děláš hihihihi, ty takovej hlas jako amy winehouse nemáš...
  • Re: ...

    Chudák? Tak to ne. Chudáci jsou ty oběti z toho Norskýho útoku, chudáci jsou děti, kteří se narodí někde v Africe a nemají co jíst, ale ona byla prostě hloupá a může si za to sama. Normálně uvažující člověk by aspoň na to upozornění lékařů nějak reagoval ale ona byla už zmátlá svou slávou. Co dodat... člověk se feťákem nerodí, člověk jako feťák umírá... :-/
  • neo_ap

    Re: Příčina smrti

    Dvakrát jsem jí nemusel. Ale že takhle dopadne, by mě vůbec nenapadlo. Je to škoda.
  • Re: Re: Re: Re: Re: hihi

    Co se týče Jimi Hendrixe, tak oficiálně umřel při převozu do nemocnice, ale už jsem slyšel i verzi že byl mrtvý už kdýž k jeho bytu záchranka přijela. Oficiální příčina smrti bylo zadušení zvratky, takže stejná příčina smrti jako u Johna Bonhama z Led Zeppelin. A docela pochybuju, že by ho nechali vědomě umřít ve smyslu, že by mu neposkytli lékařskou pomoc - a nepleť se barvu pleti - umřel v roce '70 v Londýně, ne v roce '50 v Texasu. A jestli to myslíš tak, že ho nechali umřít tím, že ho neposlali na léčení, tak musím říct, že v té době se tento životní styl považoval v podstatě za normální - bez ohledu na barvu pleti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší