Přejít na výpis diskuzí

Amy Winehouse

OSOBNOST 31.12.2006 
231 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • R.I.P.

    Měla úžasnej hlas...Odpočívej v pokoji, Amy :(
  • Re: Re: hihi

    Sranda to není, ale při jejím životním stylu se to dalo čekat - komu není zhůry dáno v apatyce nekoupí.
    Holt sjetá, pokérovaná zrůdička...
  • ancuska18

    R.I.P.

    Budiž ti země lehká. Bohužel vzhledem k jejímu životnímu stylu to byla jen otázka času.
  • heath.4ever

    R.I.P.

    Odpočívej v pokoji, Amy...
  • zemřela :-(

    Bohužel musím ohlásit že zemřela, úžasná zpěvacka s velkým jazzovým hlasem :-(
  • Re: Odpočívej v pokoji, drahá Amy

    Ano já sem Amy brala jako borku o které píšou v časáku, neposlouchala jsem ji, ne že by se mi její hudba a hlas nelíbily, jen sem se k ní nedostala... ted sem slyšela rehab a je to celkem ok... tak at se má dobře... :D
  • Re: Re: At vrátí ceny

    Ona si neuvědomovala, že si ničí život.
  • Re: Re: ...

    Hold, prostě showbyznys není pro slabě povahy
  • Odpočívej v pokoji, drahá Amy

    .
  • dianna114

    Re: hihi

    no to je strašná sranda.. debile.
  • hihi

    chá chá ,chcípla!!! *1*
  • :(

    Dneska zemřela :/ RIP
  • ilja1996

    to je prostě Amy

    Amy Winehouse mám rád ale sakra už mně to štve ona se snad ztoho nespamatuje sotva se vrátila po dvou letech na scénu a zas má problémy i na koncert se musí ožrat.At se už spamatuje konečně trvá to moc dlouho to její chlastání a braní drog.
  • Re: Re: Čudačka

    A ty si čo dokazala tak isto nič ako Amy Winehouse. Si tak isto vyjebana kurva čo bere drogy.
  • ...

    Proti Amy nic nemám a do jejího života mi nic neni, ale s tim obhajováním bych to zase tak nepřeháněla...pokud by nechtěla začít brát drogy, tak by to neudělala...
  • Re: Čudačka

    a ty si skurvena devka ktera musi kazdeho krityzovat nahodou je fajn spevacka a ona a to nemuze ze jeji manzel zatakl ji do koksu a drog ona se stoho nemohla dostat a proto musela jit nalecbu
  • Čudačka

    Je to veľmi škareda žena.Spieva asi
    otrasne. Vypada jak nadrogovana pi*a.
  • dianna114
    Tahle profilová fotka, co tam je ted', je o hodně lepší než ta první. *4*
  • miisiickaa

    °°°°

    Má úžasnej hlas old-schoolu, musí mít nějaký černošský předky, to není možný =D
  • heath.4ever

    happy birthday

    Všechno nej Amy, hodně zdraví a štěstí *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší