Přejít na výpis diskuzí

Amy Winehouse

OSOBNOST 31.12.2006 
231 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro objasnění ....

    Tak ... byla to zpěvačka s velkým rozsahem hlasu nádherně zvoleným stylem a především svojí pověstí zlé holky . Nikdo nemá právo jí soudit jen její rodiče , každýmu může být jedno co dělala jestli fetovala,chlastala to byl její osobní boj
    Myslím že nefetovala kvůli popularitě ale že jí to bavilo .. asi nikdo nepochopí dokavaď nezkusí prosím vás odpusťte si komenty stylu --> Feťačka a tak prostě s tím měla občas problém na podiu ale co je mimo "práci" může být opravdu všem jedno !! Fakt že mě její smrt dost zasáhla sice sem jí moc neposlouchal ale svým způsobem jí chápu a je mi "blízka" ona taky pod tou "drsnou" a kontroverzní slupkou byla uplně normální člověk se svými problémy .... fakt ubohost o ní psát špatně .... Dík za přečtení a doufám že už chápete že byla taky člověk :) s pozdravem pyRooo = Filip Jelínek jestli se mnou nesouhlasíte napište na Facebook do zprav ještě jednou dík -->R.I.P. Amy
  • Amy Winehouse

    Uprimnu sustrast ti praje FeNqKa. Zomrela taka mlada 27 rocna. Skoda..... R.I.P
  • sarda

    Jedna věc je ale jistá

    Ať si říká kdo chce, co chce, svět přišel o zpěvačku. To, jestli byla dobrá, nebo uznávaná, je každýho názor.
  • Pro vsechny !

    Mile slecny a panove ....Amy sice byla fetacka ale vy se neumite vzit do jeji situace ! Chapete byla hodne popularni kazdej ji lezl do prdele fotil ji na kazdym rohu jo a taky nani cumelo 100000000000 lidi BYl to na ni jeden velkej natlak !Ja bych udelala o same...drogy...Ja kdybych byla na podyum asi bych omdlela stech lidi co na me by cumelo nemela soukromi nic..kazdej ji lezl do prdele...Ted davam priklad..Jste v obchodu a hned za vama bezej lidi z fotakama a fotej vas.... No a jaky by vam to bylo no ?? Hm asi neprijemny ! tak si laskave neotvirejte drzku ... Dekuji Katerina..R.I.P Amy nikdy na tebe nezapomenem :*
    • Re: Pro vsechny !

      Amy byla opravdu skvělá zpěvačka, její písně byly opravdu dobré, povedené a měli určitý šmrnc. Ale svou cestu si zvolila sama - jak drogy, tak povolání. A mimochodem - kdyby na sebe pořád neupozorňovala, jako GaGa, tolik by ji lidi nefotili. Bohužel, bylo, je a bude to vždy o penězích :-(
    • Re: Pro vsechny !

      Prosím tě, nauč se nejdřív česky, než začneš někde něco veřejného psát, děkuji..
      • stormgirl

        Re: Re: Pro vsechny !

        Hele, nerej ty nádhero!
  • Bac kTo Black

    Byla sva,nadherny hlas, texty ktere byly o necem. Je mi to moc lito. Poustim si jeji ...Back To Blac.... and I go to black....
    • Re: Bac kTo Black

      Hele ae brala drogy, opijela se a byla neskutecne drza !! Jako chapu to, ze ji litujete, to ja jsem ji taky mela rada, ae byla to jeji chyba.. Ano, mela uzasny hlas, uzasne pisnicky a ja si myslim, ze mela mnoho pred sebou. Presto byste nemeli tolik vyvadet...
      Ae nemyslete si, nepatrim zase k tem, co o ni rikaji, ze je krava !
      Amy, odpocivej, mela jsem Te rada, a promin, kdybych Te nahodou tim textem urazila !

      R.I.P... *9* *4*
      • Re: Re: Bac kTo Black

        Kazdy vse vnima jinak...nevyvadim,byla jak stvana zver...Buh si bere mlade...!
  • martinkooooooo

    RIP

    RIP Amy...btw niekto by mal pridat datum umrtia
  • :(

    Nevěděla jsem to, dozvěděla jsem se to včera v VIP zprávách a i když sem od ní znala sotva jednu písničku (Rehab) tak mi ji je strašně líto, i když sem ji temer neznala bude mi chybet, nebyl skoro casopis ve kterem by nebyl nejaky jeji skandal a ted uz nebude, i kdyz sem nebyla její fanynka, když řekli Britská spěvačka Amy Winehouse je mrtvá.. zaslzely se mi oci a zacala sem bulet.. RIP Amy :(
  • ilja1996

    Bude mi chybět

    Sakra bude my chybět:( Ještě to mohlo pár let počkat sakra když byla mladá :(
    • Re: Bude mi chybět

      Mě taky bude chybět , sice brala drogy a pila ,ale byla to dobra spěvačka =( upřímnou soustras její rodině
  • ...

    RIP Amy Winehouse. Byla dokonalá, až na ty drogy a alkohol. Ale její písně, byly krásné, měly cit a mnoho jejích píních promlouvalo i ke mě, i přes to že jsem nikdy nebyla její fanynka, ale chudák Amy. A úplně nechápu ty lidi co napíšou "Byla to její chyba, kdyby nebrala drogy tak se to nestane. Když je kráva tak je hold kráva. Ještě že jsem nebyl/a její fanynka, protože kvůli takovýhle blbce bych rozhodně brečet nechtěla. Dobře jí tak." Já chápu že jste jí neměli rádi, ale tohle není zrovna věc pro oslavu, si představte kdyby se to stalo někomu z vás. Vždyť je to vážně chudák.

    Prostě... RIP Amy Winehouse. Jinak řečeno.. Uctívejme důležitou osobu Amy Winehouse. Ať byla jaká koliv, zpěvačka byla dokonalá. Mysleme na ni v dobrém i ve zlém.
    • Re: ...

      Chudák? Tak to ne. Chudáci jsou ty oběti z toho Norskýho útoku, chudáci jsou děti, kteří se narodí někde v Africe a nemají co jíst, ale ona byla prostě hloupá a může si za to sama. Normálně uvažující člověk by aspoň na to upozornění lékařů nějak reagoval ale ona byla už zmátlá svou slávou. Co dodat... člověk se feťákem nerodí, člověk jako feťák umírá... :-/
      • Re: Re: ...

        naprostý souhlas.. no naštvala mě a taky jí nadávám.. byla hloupá a zarmoutila svou hloupostí spoustu lidí na celém světě..
      • dianna114

        Re: Re: ...

        Moje řeč.. když někomu zemřou rodiče a daj ho do dětskýho domova, když děti v Africe trpí hlady, když je někdo na vozíku.. takových lidí je mi líto, ale nějaký fetky a alkoholičky, která ignorovala varování lékařů a odmítala se vyléčit? Takovýho člověka mi líto není..
      • ilja1996

        Re: Re: ...

        Zbožnoval sme jí škoda no.Covy píšete že si za to může sama že je kravka je pravda ale když je někdo závislý tak je to težky tak tady nepiš slátaniny lubczik si ubohej/ubohá
        • Re: Re: Re: ...

          Může si za to sama ! ona a chudák ? chudáci sou děti v norsku a nebo děti v africe ,ale ona?
  • Příčina smrti

    Nikdy jsem od ní neslyšela jedinou písničku, takže nevim jakej měla talent. Rozhodně nikomu nepřeju aby umřel, ale titulky : Zemřela Amy Winehouse, příčina zatím není známa, mi přijdou tak logické jako kdyby někdo našel mrtvolu s prostřelenou lebkou a zeptal se na co asi ten člověk umřel ? Tak na co asi tak umřela feťačka ?
    • Re: Příčina smrti

      Blbost!!!v jejím bytě nebyly nalezeny žádné drogy,kdyby umřela na to tak tam něco bude a v poslední době byli články žesa tim přestala,sice sem jí nemusela ale obvinovat jí s toho že umřela jako fetačka je dost hnusný.....
    • Re: Příčina smrti

      no tak mohla se uchlastat nebo ufetovat nebo udusit zvratkama nebo klidně infarkt..
      • Re: Re: Příčina smrti

        Jo a taky jí mohlo srazit auto, jenže ona fetovala, takže si vlastně za to, že umřela může sama ...
    • neo_ap

      Re: Příčina smrti

      Dvakrát jsem jí nemusel. Ale že takhle dopadne, by mě vůbec nenapadlo. Je to škoda.
    • dianna114

      Re: Příčina smrti

      No ale je rozdíl, jestli se "omylem" předávkovala, nebo to třeba byla sebevražda ;-) Ale ty články jsou někdy podaný divně, to je fakt.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší