Přejít na výpis diskuzí

Amy Winehouse

OSOBNOST 31.12.2006 
231 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :(

    Dneska zemřela :/ RIP
  • ilja1996

    to je prostě Amy

    Amy Winehouse mám rád ale sakra už mně to štve ona se snad ztoho nespamatuje sotva se vrátila po dvou letech na scénu a zas má problémy i na koncert se musí ožrat.At se už spamatuje konečně trvá to moc dlouho to její chlastání a braní drog.
  • ...

    Proti Amy nic nemám a do jejího života mi nic neni, ale s tim obhajováním bych to zase tak nepřeháněla...pokud by nechtěla začít brát drogy, tak by to neudělala...
  • Čudačka

    Je to veľmi škareda žena.Spieva asi
    otrasne. Vypada jak nadrogovana pi*a.
    • Re: Čudačka

      a ty si skurvena devka ktera musi kazdeho krityzovat nahodou je fajn spevacka a ona a to nemuze ze jeji manzel zatakl ji do koksu a drog ona se stoho nemohla dostat a proto musela jit nalecbu
      • Re: Re: Čudačka

        A ty si čo dokazala tak isto nič ako Amy Winehouse. Si tak isto vyjebana kurva čo bere drogy.
  • dianna114
    Tahle profilová fotka, co tam je ted', je o hodně lepší než ta první. *4*
  • miisiickaa

    °°°°

    Má úžasnej hlas old-schoolu, musí mít nějaký černošský předky, to není možný =D
  • heath.4ever

    happy birthday

    Všechno nej Amy, hodně zdraví a štěstí *14*
  • Amy Winehouse

    jestliže má někdo styl je to právě Amy ... její muzika je něco úžasného ... je sice velice výstřední a o jejím chování se mluví jen v tgom špatným ... ale aspon se o ní mluví xD prostě jí miluju *14*
    • jana291995

      Re: Amy Winehouse

      já jsem Amy měla ráda,hlavně kvůli písničce rehab!!!To je super písnička,ale ted jak se o ní pořád píše,tak se mi znechutila!!!ale má dobrý ůčes xD...ale už ji nemám ráda!!Neberte to špatně,ale na můj vkus moc pije,řeže se a dělá ostudu,ale musí s ní být sranda teda xD!!!ALE NEMÁM JI RÁDA!! *4*
  • miisiickaa

    Takova mensi rec:-)

    ja nechapu, proc se do Amy vsichni tak vobouvaj, vzdyt kazdej ma svy mouchy a ve svy branzi fakt neni jedina, ktera je drogove zavisla, bylo jich spousta a jeden byl lepsi nez druhej, no ne? I kdyz samozrejme se najdou veledila, u kterejch to tak neni, ale Amy neni ten pripad a navic ji do toho zatahl ten jeji uzasnej pritel... Takovejch obeti je na svete mnoho a ne ze bych s chtela vopakovat, ale ma opravdu originalni hlas, to se ji musi nechat, at uz jste jeji priznivci nebo ne a timto bych zaroven chtela Amy podekovat, ze vnesla do soubyznysu neco novyho *3*
  • cara

    Amy

    Amy mám docela ráda, její písničyk celek jdou =) Je docela good =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší