Přejít na výpis diskuzí

Anastacia

OSOBNOST 31.12.2006 
273 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :))

    Ma opravdu krasny vlasy..:))♥
  • PUZZLE ANASTACIA

    Ahojky :-) Nemáte někdo zájem o Anastacia - PUZZLE? Jedná se o puzzle o 266 dílcích, jsou zhotovený u FOTOSTARU. Ozvěte, dozvíte se víc :-)
    • Re: PUZZLE ANASTACIA

      Ahojky měla bych zájem o ty puzzle teda pokud není pozdě víc info pošli na mail. Díky
  • sbirka clanku

    Ahoj! Prodam sbirku clanku o Anastacii. LINDAOLIVOVA@seznam.cz
    • Re: sbirka clanku

      A jak je ta zbírka rozsáhlá? *3*
  • i love anastacia

    Já žiju ze dne na den s myšlenkou jo tak dneska si zas pustim anastaciu... je to muj idol moje best singerka... i adore (zbožnuju) her songs... anastacia je jednim ze smyslu mího života... už od mala jsem hudebne nadana ale zpivat ze třetiny jako ona a budu omg... v 7. nebi... ona NEJKRASNEJSI, NEJLEPSI... s nejBESTovejsim hlasem co znam... ja když slyšim tuhle slečnu... se mi chce brečet coona umí... ona //nejlepší// ze Vshech.. Ty jeji pisnicky... ty jeji texty... Ona takh tezkej ziwot mela a tohle co dokazala... respect... obdivuju tuhle slecnu... teda ted ji je 40 ale proste ona vubec nevipada... ted ja nejstasnejsi za cely 4 roky vydala new cd... and i am really happy proste I LOVE ANASTACIA!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: i love anastacia

      jj jsem na tom přesně stejně jako ty. Prostě Anastacii miluju celým svým srdíčkem a už se mocinky těším na koncert.
  • anninka0001

    anastacia

    nikdo nemá lepší hlas než ona *15*
  • ANASTACIA is the best singer

    ...suhlasim s tym nazorom co niekto tuna vyjadril, ak ma niekto nieco proti Annie, thak nevem naco tu lezie, ona nikomu z nas neublizila,,a myslim ze toto tu je jej fans,,,a nie ..no neham thak, vidim ze tu uz bola aj ADDKY,,,thak zdravim ta...ja len tolko ze ANY je naj....bozsky hlas, uzas pecky, milá, ...cmuk *3* *14* *5* *4* *1* *1* *3* *4* *4*
    • Re: ANASTACIA is the best singer

      aj ja ta zdravim *1*
  • parfém

    já nikde nemůžu sehnat její parfém! nevíte kde v brně?
    • Anastacia lže

      to jste slyšeli že Anastacia lhala o svém věku letos slaví 40 let
      • fablik.00

        Re: Anastacia lže

        hmm,a kdes to vyčet?V blesku?
  • ANASTACIA

    Na fotkách vidím, že slečna má oblibu v slunečních brýlích. *4*
    • Re: ANASTACIA

      Ale prdku oblibu. Jso dioptrické. Sama se nechala kdysi slyšet: jsem slepá jako krtek.
      • jirkakratas

        Re: Re: ANASTACIA

        To je pravda. Docela si cením toho, že se za svou vadu zraku nestydí a neskrývá ji pod kontaktními čočkami jako některé jiné zpěvačky. Brýle jí sluší.
  • different

    je fakt dobra spevacka plna elanu a z velkym talentom krasnim anjelskym hlasom ale je fakt skoda ze ostala velka diera od jej posledneho alba no nic to nemeni na veci ze texty aj hudba je krasna a plna citu a zivota avsak dost mi prekaza ze jej novy look vyzera tak nie dobre vyzera byt starsia ako je nieje to uz ta ista divoska ako pri outta my love vela sa zmenilo hudba je stale lepsia a lepsia ale style ide dolu vodou
  • jak se to jmenuje

    prosím vás, nevíte někdo, jak se jmenuje ta písnička, kde Anastacia na začátku zpívá: Ready? a potom se až ta písnička rozjede .....
    • Re: jak se to jmenuje

      ,,ezyb det ready???? *3*
      • Re: Re: jak se to jmenuje

        boze vlastne Get ready...len si myslím no

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit