Přejít na výpis diskuzí

Anastacia

OSOBNOST 31.12.2006 
273 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sluníško

    Podle mě je to ta nej zpěvačka na světě.Škoda že s tím teď na nějakou dobu sekla.Doufám,že se nám brzy vrátí a vydá ještě lepší věci než do teď. *15*
  • anastacia

    anastacia je nejlepší spěvačka na celým širým světě uplně ta největší a taky je nejkrásnější mám ji ze všech lidí na světě nejradši *14* *14*
  • prodám

    prodám originál singly Anastacie. Pokud má někdo zájem, pište na mail. Seznam pošlu:-)
  • anastacia

    jo anastacia je osobnost je to nejlepší člověk na světě jo *14*
  • anastacia

    Aastacia je nenahraditelná spěvačka je nejlepší na celím světě *14* mám ju hodně ráda kupuju si od ní vše co vidá ového i oblečení pro ni bych se nechala i ZABÍT *4* *3* *3*
  • :-)

    anastacia je jedna z nejlepsich a nejhezcich zpevacek vubec... *15* *3* *14* *4* *1*
    • Re: :-)

      miluju ji *8* ale nejsem lesba *9* chuderka moc mi jí bylo líto když měla rakovinu *3* má super hudbu *14* miluju ji *3* je to jednička
  • naj

    Anastacia dobrá z hla pohladu je lepši spevačka alebo ako žena (Hmmm)čo Je
    YSXES

    P.S: naš československy Rip hop *5*
  • Anastacia

    Anastacia má úžasnej hlas kterej prostě poznáte,je nezaměnitelnej... a to je důležitý!!! *3* ***************************************** koukněte se na moje stránky www.povidkyadalsi.estranky.cz
  • je naj...:)

    je to najuzasnejsia spevacka na svete...nikdy som nemala nikoho viac rada ako ju...je uplne super...ma krasny hlas a aj ona sama je moooc krasna
    I LOVE ANASTACIA *14*
  • Ramazzotti je extratřída!!!

    Anastacia je výborná ale Eros je extatřída!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit