Přejít na výpis diskuzí

Anastacia

OSOBNOST 31.12.2006 
273 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • angel

    anastcia je proste perfektna.dobre spieva a je pekná.
  • nuc

    anastacia je fakt dobra
  • hihi

    Anastacia je nejůžasnější človíček co existuje je super
  • Je to bomba,je super!!!
  • Anastacia

    Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!Je nej!
  • Anastacia je suprová zpěvačka. Má nádhernej hlas a sluší jí to. Já a moje kámoška Eliška jí rádi posloucháme a myslíme si, že je to nejlepší součastná zpěvačka na světě.
  • !.?.!.?.!.?.!.?.!.?.!.?.!.?.!.?.!.?.

    S kámoškou Mončou, budeme mít tuto skvělou zpěvandu jako referát do hudebky....Je úplně SUPÉR a já miluju její písničky.... Mějte se,... *PA*
  • Anastacia

    Tahle zpěvačka je prostě nejnejnej, její hlas, vzhled, hudba, texty, zkrátka všechno je naprosto super!!!! Je to obrovská a silná osobnost. D
  • Anastacia je nejlepsi a nejuzasnejsi a nejkrasnejsi clovek na svete miluji ji od te doby co jsem slysela a videla jeji prvni singl
  • Anastacia je úžasný člověk.To jak dokazala bojovat se svojí chorobou,zpívá naprosto fantastický a je krásná
  • Anastacia je ta nejlepší zpěvačka na světě. Umí fakt dost dobře zpívat a taky vzhledově je prostě IN.
  • Aanastacia je prostě zpěvačka s velkým Z. Ten její mocný hlas je ve světovém showbyznysu nenahraditelný. Je to prostě ta pravá světová Superstar.
  • SUPER

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A PĚVECKÝCH ÚSPĚCHŮ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit