Přejít na výpis diskuzí

Anastacia

OSOBNOST 31.12.2006 
273 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anastacia

    anastejsa je proste nejlepsi a mam ji rada a sbiram ji je fakt super *14* *9*
  • anastacia nie je jedna z tyc slepacich spevacok, ktore sa vyzlecu a tak su slavne. je SUPER *1*
  • luci luci nepomlouvej když neznáš...

    to lucinka : nemáš si kupovat lístek do první řady *1*
  • Anastacia je super ...

    ... lucka si riká o pár facek,protože Anastacia je jedna z nejlepších zpěvaček co existujou! *4* *3* *14*
  • prosím pošletemi adresu od anastacie DĚKUJI to je FRAJERKA a krásně zpívá *4* *3*
  • a lucinka je blba!!!!!!!!!!!!!!!

    je nej!!! *3*
  • blby sou ty co ji nemaj radi treba lucina nebo jak.......

    Je neeeeejjjjjjjjjjjjjjj *3*
  • Anastacia

    Anastacia je nej nej nej nej....zpevacka...!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *15*
  • ANASTACIA

    Je dobra libi se mi jeji styl a neni blba!! Taky toho uz dost zazila takze vi co je to zivot...TVRDEJ BOJ!! Mam ju proste rada!! *3*
  • Anastacia

    dobra a skvela ssssssuuuppppeerrrrr *3* *14* *4* *4* *14* *7* *14* *13* *5*
  • Je úžasná a má supeeeer koncerty!!!!! *1*
  • nej

    nej zpevulka in World!!!!!!!!!!!!!!! !! supre zpevulka!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! !!!!!!!!!!!!!! Lyn.Newkirk13@seznam. cz miluju Anastaciu!!!!!! Kdo zetre Anastaciu tak jako ja,at mi napise na e-mail: Lyn.Newkirk13@seznam.cz protoze muzeme pokecat nebo tak neco...jo mam vsechny CD a DVD Anastacie vcetne toho novyho...a muzu jen potvrdit, ze je fakt super!!! Muj nazor na ni je takovej ze je to asi,teda vlastne urcite nej zpevule jakou znam!!!!!!!!!! JE PROSTE NEJ !!!!!!!!! ZERU JU!!! JE PROSTE UZASNA ....A KDO NESNASI TOKIO HOTEL JAKO JA TAK MI DAJI ZA PRAVDU ZE V T-MUSIC A DKONCE I V JINYCH HITPARADACH,BY MELA VYHRAVAT ANASTACIA A E TAKOVY CHCIPACI JAKO TOKIO HOTEL....CUSIK MILUJU VAS VSECHNY...ALE NEJVIC ANASTACIU...pa pa kdo ma stejnej nazor jako ja urcite mi date za pravdu!! paaaaaaaaaaaaaaaaaa *4* *4*
  • good !!

    Lidicky kdo vite o nakych super strankach Anastacie,pisnete mi na mail.....ne bude mnohem lepsi jestli mi muzete pls. nekso poslet naky obrazky Anastacie ,ktery skoro nikdo nema...obratem taky naky poslu...na me je spoleh...urcite se ozvete na e-mail: Lyn.Newkirk13@seznam.cz
  • Super zpěvulka......

    Podle mého nazoru je Anastacia nej zpevulka na svete!! at si kazdej rika a mysli co chce!! mam svuj nazor..a myslim ze kdyz se dostala do top 10ky tak to nebude jen tak..pa *14* *14* *14*
  • www.anastacia.com,www.anastacia.de pa.
  • supeeeeer

    ahoj, anastacia je suprová, milujem ju a zbieram o nej všetko čo sa len dá, neviete mi niekto odporučiť nejakú dobrú stránku o nej? *1* *14* *14* *14* *3* *4*
  • Má nádherný hlas
  • super good

    super skladby hlavne club megamix *14* *14* *14* *14* *5* *5* *5* *5* *5* *8* *8*
  • je fakt dost dobrá *3* *3*
  • anakonda

    ahojik anastacia je super!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší