Přejít na výpis diskuzí

Anastacia

OSOBNOST 31.12.2006 
273 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anastacia je nej.......

    Anastacia je nejlepsi! Anastacia je nejlepsi zpevacka, kterou znam. Zboznuju ty jeji pisnicky a ji samotnou, je tak moc energicka! Je to proste super zenska! ANASTACIO! You are very Best! Vaše Lucka
  • Anastacia je super zpevacka! A ja ji fandim!
  • bomba!!!!!!

    Anastaciu som mala možnost vidiet na koncerte v BA na Slovensku a poviem vam k tomu iba jedno slovo:NEUVERITEĽNE Anastacia a Angelina Jolie su pre mna najsvetovejsie ženy.
  • A

    Môžem Vám všetkým povedať, že keď som túto speváčku videl po prvý krát neveril som že aj taká žena môže existovať. Som do nej beznádejne zamilovaný už dlhé roky. Je to tá najlepšia osoba akú poznám. Človek si sňou môže pokecať o čom koľvek. Jej srdce je nasprávnom mieste.Keď ju vidím s nijakým iným chlapom zomieram žiarlivosťou. Tým čo musela prejsť je aj no koňa veľa a preto ju obdivujem. Anastacia milijem ťa!!! A ľudia ktorý ju nemáte radi tak sem ani nepíšte je to nepekné sa o takej žene akou je Anastacia vyjadrovať neslušne.
  • Anastacia is the BEST!!!!

    Anastacia je najlepsia spevacka ktoru poznam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Obdivujem ju uz strasne dlho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludia ja ju zboznujem!!!!!!!!
  • Super!!

    Anastacia je nejlepsi za vsech!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PROSTE SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Anastacia

    Anastacio!!!!!!You are the best!!
  • máš fakt super písničky
  • Anastacia je nej. zpěvačka,kterou znam. Je moc,moc super
  • blond tornado

    bol som na jej koncerte v Prahe aj v Bratislave.to co je vxdno v klipoch je len onicom.tuto zensku treba vydiet nazivo.je mala ale ma tolko energie.a o tom jak vyzera.proste je takmer dokomala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit