Přejít na výpis diskuzí

Anastacia

OSOBNOST 31.12.2006 
273 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anastacia je dokonalá

    Byl jsem na jejím koncertě a 2 hodiny jsem jí sledoval téměř z první řady při práci. Sleduju jí od začátku její kariéry a sám jsem muzikant. Tahle ženská je prostě dokonalost sama!
  • Ahoj

    Jsi super mám i tvé CD.
  • Ona je můj vzor a vždy bude... I přesto, že je mi míň než jí docela dobře jasné to je,ale mohla jsem s ní mluvit na jejím koncertě v Chorvatsku s Encore Tour a přišla fajn ... Opravdu umí pařit, protože jsem ji viděla kousek od kolosea v baru a tam řádila dist hustě a tahalam lidi na parket a svedla to ikdyž se mi nechtělo ona mně tam dostala...
  • Any

    Myslím, že by hodila do filmů, které píšu apod. Ale stále mi vrtá hlavou jak proč mi lidi říkaj , že jsem jí podobná... Obě sme zdrhly hrobníkovi z lopaty ve stejnou dobu... Muiluju její písničky a myslím, že je skvělá pěvkybně...
  • Je docela fain.
  • ........

    ja osobne si myslim ze tahle spevacka by se mela dat na neco jineho nez zpivani jen muj nazor
  • Anastacia je podle mě příšerná ale to je věc názorů...
  • SUPEEEEEEER

    Anastacia je jedna z mych oblybenych zpevacek a uznavam ji.Je moooc supeer!!!!
  • anastacia je nejlepsi zpevacka...:))))
  • bezva

    Anastatia je fakt bozi zpevacka!Fakt me stve ze sem nemohla byt na jejim konzertu prej byl fakt bezva.Tomu verim protoze ona se o zabavu umi potarat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!je fak desne fajn chtela bych ji videt

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit