Přejít na výpis diskuzí

Anastacia

OSOBNOST 31.12.2006 
273 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JE UUUUUUUUUUUUUUUUPLNĚ NEEEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJJJJLLLLLLLLLLLLLLLLEEE EEEEEEEEEEEEPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠÍÍ ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
  • anastacia

    Kdyz se rekne anastacia tak kazdeho urcitenapadne, jo to je ta zpevacka, ktera mela rakovinu, ale i presto tento boj vyhrala, nemela lehke detstvi, ale vyrostl z ni bajecny clovicek, na ktereho muze byt mamka pysna. Je znamo, ze zavrhla sveho otce, ale neni divu, pro me je anastacie vzor a jsem rada ze ji muzu obdivovat.diky bohu
  • Anastacia

    anastacia je proste super, byla jsem na jejim koncerte a muzu vam rict, to je paradni baba a zaroven je jako ma starsi segra papa
  • anastacia je super
  • sssssuper

    jeee úúúúúúúúúúúúúúúúúúplně ssssssssssuper!!!
  • je fakt hustaaaaaaaaa
  • supe!!!

    Zpíváš užasne!!!
  • nej zpěvačka

    Anastacia je ta nej,nej,nej zpěvačka.Strašně jí fandím a ráda bych se s ní někdy potkala.
  • Hezka Anastacia

    jsi atraktivna
  • ANNI

    Ahoj vsetci! fandovia Anastacie.Je to momentalne naj spevacka,ma uzasny hlas,krasne srdce a dusu,vie sa rozdat aj prijimat.Je to neuveritelny cloviecik,takych je dnes velmi malo.Velmi sa tesim,ze som mala tu moznost ju vidiet a pocut.Nazivo je este lepsia ako som si myslela. Co sa tyka jej vysky,meria156 cm. A ak ju chcete este pocut a vidiet nazivo a nemate moznost cestovat za nou do Nemecka,Francuzska,ci roznych miest v Europe kde rozbieha dalsiu cast koncertov(od 25.7.2005) tak vas vsetkych srdecne pozyvam do BRATISLAVY 7.8.2005.Konecne nam ukaze aj tu svoje velke a krasne umenie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit