Přejít na výpis diskuzí

Anastacia

OSOBNOST 31.12.2006 
273 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NO ZAJIMALO BY MĚ KOLIK MĚŘI ANASTACIE,,PROTOŽE VŠICHNI ŘIKAJI ŽE JE MÁLA..TAK PROSIM NĚKDO MA NAPIŠTE NA MAILP POKUD VITE MUJ MAIL JE LITZYDANI@seznam.cz
  • Anastacia je fakt super.Hlavně její poslední CD, ty ostatní jsou moc popový.
  • Zboznuju ji

    Zboznuju Anastaciu.Je to ten nejuzasnejsi clovicek na svete.Je to ma nejoblibenejsi zpevacka.Je prirozena a moc hezka.Jsem rada,ze uz je vylecena.Byla jsem na jejim koncerte.Byla to proste bomba!Mam vsude jeji obrazky,plakaty a vsechna jeji CD.Posloucham je hodne casto.Je to proste bohyne zpevu.Doufam,ze se nekdy vrati do Prahy.(prosim prijet znovu Anastacio..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
  • Ona je nejlepší podívejte se

    Jestli se oní chcete dozvědět víc tak napište na michaelatalasova@seznam.cz
  • Anastacie

    Je fakt dobrá!!! A bojovala s rakovinou fakt má výdrž!! supr
  • ČUMTE SEM RYCHLE! PÍŠU VÁM AŽ Z MYICHLE

    Anastacia je strašně fajn baba a mám ji hrozně mocmocmocmocmocmoc ráda, ale hlavně její písničku ,, laft outsuda alone,, jestli sem to napsala blbě tak sorry!!! je mi 12 let
  • Anastacia je moje sluníčko. Crohna mám 14 let a když mi je zle pustím si její CD...
  • Anastacia

    One je jednoducho NAJLEPSIA SPEVACKA NA SVETE!!! A NAJLEPSIA skupina je Blue!! :-) Hlavne Lee! I love him!! Soooo muuuuch!! =)
  • I love...

    Anastacia je fakt super.....
  • NENí

    A nastacia je úplně NEJJJJJJJJJJJJJ zpěvačka.Moc mě mrzí,že jsem nemohla jít na její koncert v Praze,protože jsem byla mimo čr.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit