Přejít na výpis diskuzí

Anastacia

OSOBNOST 31.12.2006 
273 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dodatek

    jo, a kdyby jste někdo věděl o nějakých stránkách na vyšší ůrovni tak si to nenechte pro sebe,prosim. Píšu refík o anastacie už na čtvrtek,vim že je to na honem,ale budu ráda za jakýkoli informace ať už z osobního nebo z pracovního života a mám vypálený cd anastacii a nevim jestli je to pieces of a dream a nebo anastacia. Doufám že mě nějaká dobrá duše vyslyší a napíše. I když píšu po2 nemůžu si odpustit tuto větu-Anastacia by si zasloužila metál za to co vybojovala v poly slávy i života,ona nemá v hrdle zlato,ale platinu.
  • já mám anastaciu taky moc a moc ráda a líbí se mi její písničky a především její krásný uším lahodivý hlas vážně balzám na ouška,ale jen mě tak napadlo,vzala by si na sebe Anastacia brýle ,,zrcadlovky,,? Odborníci poraďte prosím
  • New webowky!!!!!

    www.anastacia-sprock.estranky.cz *3*
  • anastacia

    je to skvela zpevacka a hlavne ze sebe nedela nafintenou princeznicku juako treba brituna.... *3*
  • Anastacia je ta nejúžasnější osůbka pod sluncem,dokozála toho mnoho a skvěle zpívá což dokazuje na všech svých albech,které vydala *3*
  • *5* *3*
  • for Anastacia and all people

    Tuto zpravu posilam vsem ktere zajima co pro me Anastacia znamena... Anastacia je kus meho zivota, od dvanacti let jsem ji zboznoval a dodnes zboznuju. Jeji posledni cd s nazvem PEACES OF A DREAM me dostalo na kolena, protoze jeste nikdy pred tim jsem nevidel tolik dobre hudby pohromade... Hodne mich pratel Anastaciu nemusi, ale ja s nimi nesouhlasim *13* , pro me je Anastacia stvorena pro hudbu a naopak. Nikdo me nepresveci k opaku, je to muj idil!!! pokud by se chtel nekdo vyjadrit tak mi napiste na harper101@seznam.cz budu se tesit. Harper
  • Má hlas jako moje mrtvá babička
  • Czech FanClub

    Přihlaste se do českého Fanclubu Anastacie!Více na www.anastacia.websnadno.cz
  • Český FanClub!

    Ahojte, chcete se stát členy českého fanclubu Anastacie? Více na www.anastacia.websnadno.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší