Přejít na výpis diskuzí

Anastacia

OSOBNOST 31.12.2006 
273 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anastacia

    Anastacia je absolutně nejlepší zpěvačka,jaká tu nebyla 30 let.A ještě super kočka!! *14* *14* *14*
  • vzkaz pro Lucinku

    Milá Lucinko,Anestacia se ti líbit nemusí tak jako spoustě jiným lidem,ale za tvůj příspěvek,který jsi napsala dne 29.5.2006 by se musel stydět i žák pomocné školy.Nevím,kolik ti je let,ale podle stylu tvého psaní jsi zřejmě hodně mladá,ale to tvé výroky neomlouvá.Doufám,že co nejdřív po intelektuální stránce dospěješ a že tvé IQ neuvázne na mrtvém bodě. *7*
  • anastacia

    Anastacia je výborná zpěvačka,má kvalitní hlas,život se s ní nemazlil a ona je prostě super.Za to jí patří můj obdiv.Pro všechny,co do tohoto příspěvku používají sprostá slova(včetně jakési Lucinky):nehodí se to a Lucinka má zřejmě IQ houpacího koně.
  • Bomba

    Anastasia je super *4*
  • Anastacia

    Je celá hezká.Zpívá hezky.Mám ráda její písničky.Má nejoblíbenější je......všechny. *14*
  • je to jedna z nej zpěvaček který znám. kdo jí nemá rád je vážně blbej!!!
  • anastacia

    anastacia je nejjjjjjjjzpěvačka , kterounznám a mám snad všechny její fotky a plakáty je superrrrrrrrrr. *4* *14* *14*
  • anastejsa je fakt supr
  • anastacia

    anastejsa je proste nejlepsi a mam ji rada a sbiram ji je fakt super *14* *9*
  • anastacia nie je jedna z tyc slepacich spevacok, ktore sa vyzlecu a tak su slavne. je SUPER *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší