Přejít na výpis diskuzí

Andrea Černá

OSOBNOST 13.6.2007 
54 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • poklona

    Jste moc dobrá herečka dnes jsem se byl se šklou podívat na vaše představení Lucerna kde jste moc pěkně sehrála roli Kněžny určitě doporučím všem zmámím a kamarádům a vyři´dte poklonu i vašim hereckým kolegůj jako například Pavlu Pavláskovi, Zorce Kostkové, Jakubovi Zindulkovi a dalším herxcům z Lucerny
  • Andejka naša...

    ... niekde sme sa to stratili a netuším ani ako ani kde, skrátka už sa nevidíme. Ak čítaš toto fórum, ozvi sa, please... mailovú schránku máš plnú a ináč sa Ti ozvať neviem... pá...
  • Blahozelanie k narodeninam

    Mila slecna Andrejka!
    Pri prilezitosti Vasho dnesneho sviatku (sviatku narodenin) Vam chcem zazelat vela zdravia, stastia, Bozskeho pozehnania a hlavne vela lasky, pretoze su vzacne a je ich malo; vsetko co urobite aby za to stalo, pohody a usmev na tvari, uspechov v praci, ale i v osobnom zivote a aby sa Vam splnili vsetky Vase tajne tuzby a sny. To vsetko, ba este viac Vam zo srdca zela (taktiez dnesny oslavenec) Erik Majcher. P.S. Moje znamenie je tiez Kozorozec (narodil som sa 13.1.1974)
  • AHOJ,TADY ANNA PĚNKAVOVÁ

    AHOJKY,MŮJ PŘÍTEL DAVID MI NAŠEL TUTO STRÁNKU,UDĚLAL MI RADOST!!!CO MAMI A SLÁVKA?NEMÁM KONTAKT.NAPIŠ.ANDULKA. *3*
  • gymnazisté

    Velmi často beru svoje studenty do plzeňského divadla a vybírám především hry, ve kterých hrajete Vy. Je to totiž záruka kvality. Jste výborná herečka a velmi hezká žena (ale to slýcháte jistě na každém kroku). Budu se zase těšit na další divadelní kusy stejně tak jako moji studenti. Ať se Vám daří, Andreo!
  • Poklona

    Slečno Andreo,jste dobrá herečka a hlavně nesmírně sympatická a pohledná žena,ne jako ty vychrtlé modelky!Je mě ctí,že jste také z Plzně.Bylo by mi ctí vás někdy pozvat na skleničku dobrého pití,nebo kávu.Jarda
  • ...

    Andrejka je skvělá herečka...Mám ji moc ráda a hlavně v současné inscenaci "třetí zvonění" má vybornou roli...
  • Mladé Bříště

    Dobrý den,
    nevím jestli jste ta slečna co vedla oddíl dorostenek...Vysočina je furt nádherná.K
  • ahojda

    Andrejko, přeju všechno nej nej k svátku .Přijeď v neděli na M.C. a jeho Sekáč na Parukářku, zvu Tě oslavíme,zapaříme,zatančíme.
    • Re: ahojda

      Pozdravuj bráchu a mamku JANU at se ozve na vasek130@se
      • Re: Re: ahojda

        andreo , když budeš tak hodná předej to mamce Janě at se ozve.Děkuji VAŠEK
  • Poklona

    Slečno Andreo .
    Často jezdím po celém světě a dá se říct , lecos jsem poznal . Dovolte mi poklonu ,vy jste krásná žena a těch je a věřte mi jako šafránu . Děkuji Vám .

    Karel .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit