Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kolik Vam zaplatil p. Babis?
  • Babisi, bez okradat lidi do sve rodne vlasti !! Mame toho tady dost , jste stejni jak ta Radkova strana . A hloupi lide , kteri Vam uveri!!!!! Jde Vam je o koryta. Bohatsi a nejbohatsi ma sve imperium , ktere chce ovladnout a k tomu celou republiku. Chudak ma toho malo a chce jeste vic. Lidi neverte mu bude stejny jako ty pred nim.!!!!!!!
  • Musím potvrdit. Viděla jsem to na vlastní oči jak bez přítomnosti majitele,vleze do skříně vytáhne něčí tašku a prohledává ji. To je už snad vrchol drzosti,hulvátství. Připadá mi to už jako omezování osobní svobody.
    Bylo by velmi zajímavé, kdyby se udělalo nějaké referendum kdo tohoto člověka tu chce za ředitele. Myslím, že výsledek by byl jasný... *16*
  • Já znám osobně opačný případ. Babiš koupil Zemědělské družstvo na Pelhřimovsku, provedl reorganizaci a propustil některé lidi. Když jsem po roce mluvil např. s traktoristama, tak dostali přidáno a hlavně dostávají výplaty v termínu a ne po částech. Sice si stěžují, že musí dělat více, ale mají to alespoň dobře zaplacené.
  • Myslím,že Babiš ani neví co se tady v té pekárně děje. Vždyť s nástupem nového ředitele (pokud se mu tak vůbec dá říkat)jde všechno do pr....
    Kolektiv už neexistuje,lidi jsou nasr... už jich pár odešlo a bude to pokračovat. On se umí jen hrabat v koších jestli tam jsou správné odpadky, věšet lopatky se smetáčkama, hrabat se lidem v soukromích věcech, chodit s foťákem a fotit blbosti, dělat nástěnky atd atd...
    Ale že jsou stroje v desolátním stavu to je asi vedlejší.
    Jo a nejlépe mu jde krátit výplaty, strhávat prémie a šikanovat *11*
  • Babiš, táhni na Slovensko, ty drotár *1*
  • Babiš, ty slovenský drotáre, táhni z Čech!!!
  • Babiš, jsi slovenský dobytek!
  • To mohu potvrdit, krácení prémií je již zaběhlým standardem. Nejlepší na tom je, že se Andrej neustále chlubí zaměstnáváním 34 tisíc lidí. Taková pětina z nich ho ani volit nemůže, protože jsou levná pracovní síla ze zahraničí. A na otázky zda ví, jak jsou placeni jeho zaměstnanci, odpovídá slovy: "Nevím, nezajímá mne to, od toho tam mám management". Tímto, pravděpodobně, podporu zbylých zaměstnanců nezíská.
  • Kolik platí to mohu částečné upřesnit. V pekárně PENAM v Herynku od ledna letošního roku platí oproti roku 2012 minimálně o 20% méně. Lidi v expedici tam doslova dřou a za 15 denních 12ti-hodinových směn dostávají cca 10tis. čistého - tj. 50-55Kč/hodina.To nechápu jak se může pan Andrej Babiš chlubit,že dává lidem práci.Z 10 tisíc je těžké žít.Mohu takovému člověku jako obyčejný pracující občan důvěřovat?
  • Rád bych taky věděl,kolik platí svým zaměstnancům?Jak se může,vlastně může,kasat,je totiž miliardář a nevěřím,že skutečně vše získal poctivou prací.Já jsem poctivě pracoval a vzdělával se,teď jsem v důchodu a beru 12.460Kč.A to jsme na to (slovy dva)manželka nemůže práci sehnat jelikož ještě nemá důchodový věk.Takže.Jak to vlastně takový sytý může ovlivňovat.Jako KALOUSEK a jiní?!?!
  • Jenže on byl!!! v KSČ a Agent StB (krycí jméno Bureš)
    A vůbec nepodnikal z nuly, jak píše v dopise občanům ....
  • Dělnici je nezajimaj
  • Nestoudný BABIŠ !! Miliardář Babiš je největším příjemcem dotací v Česku! Babiš dostává od státu 3 miliardy dotací ročně a k tomu zisky z prodeje a zpracování řepky , tj. 15 miliard korun. Babiš v roce 2010 prolobboval "poslance" kteří "posvětili" navýšení povinného obsahu biopaliv. Na litr paliva doplácíme Babišovi 2 koruny. Ročně 15 miliard korun. Babiš je největším příjemcem dotací v Česku. Kde jsou miliardy zemědělských dotací? Má je Babiš,” řekl předseda Svobodných.
  • Souhlasím. Neznám podnikatele, kterému by nešlo v první, druhé i třetí řadě o vlastní zisk a prospěch. A nesnažil se podvádět třeba na daních. Jinak by se k takovému majetku v životě nedostal. Takže hodně přemýšlejte, komu se dá věřit. Nebyl Vám z počátku sympatický např. Stáňa Gross, Bém, Langer, John či někdo jiný, kdo potom totálně zklamal? Oživte si paměť. Správně to asi vidí redaktor Neff : „Ano, pitomí a zkorumpovaní politici budou vystřídáni jinými, mnohdy ještě pitomějšími a zkorumpovanějšími. Ale budou vystřídáni. Za ten pocit to stojí," *9* Jiří K
  • Bene Anonyme,popisuješ skoro všetko čo škrie drtivu vačšinu obyvateľstva ČR, avšak zo záveru vyplyva, že nevěříš ničomu a nikomu, že niečo može aj Tvojím pričinením zmeniť. Tvoj postoj znova privedie k moci tu zkorumpovanú "dinosauriu" chasku, ktorá nas do tejto situacie dostala, pretom mu (Babišovi, resp. ANO 2011)treba dať šancu. On už korupciu vo svoj prospech "pestovať" nemusí. Ja im tu šancu rozhodne dám. JUDr. Chovanec Michal.
  • Babiš, možná by něco mohl změnit, ale je tady příliš mnoho zlodějů a podvodníků, především ze strany politiků a ti se dostanou časem i k Babišovi a proto nevěřím že tady něco změní ve prospěch obyčejných lidí, je to podnikatel a proto půjde vždy na ruku podnikatelům a právě od podnikatelů jsou největší daňové ztráty pro náš stát, příklad, daňové ráje, firmy bez známého vlastníka, stát platí peníze firmám o kterých neví kdo je vlastník a kde má sídlo a další podvody kterých je tady nadmíru, proto nevěřím že Babiš něco změní a proto ho nebudu volit, nejsou žádné záruky pro lepší budoucnost !!! *6*
  • Věřit či nevěřit můžeš čemu chceš. Já jsem za socializmu pracoval 10 let ve Švýcarsku (bydlel v Praze) a vůbec jsem nemusel být a nebyl v KSČ, nebo u StB.
  • milá paní,všichni volí komunisty,ale momentálně v jiných stranách-viz pan Babiš
  • Nevěřím že se to u nás změní k lepšímu,at tam bude kdokoliv,třeba i pan Babiš.Těch poctivých co jim nejde jen o vlastní prospěch (prachy a majetek) je moc málo na to aby ke změně opravdu došlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit