Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemohu prostě volit bývalého komunistu a spolupracovníka STB. To mohou jen soudruzi a soudružky. Děkuji za pochopení.
  • Jsem zvedav kam se to impérium bude ubirat az Babis dostane mrtvici a v lepsim pripade bude ochrnutej jen na pul tela. *12*
    • Pane Babis................. Fandim Vam........... kdo umi ten umi
      • Pane Babis. jezdim po Prahe a stale hledam zamestnani..... Pak se podivam na Vas bilbord kde zarucujete praci. Proc mam ja 2x vysokoskolacka se praci? Je mi jedno co budu delat. Mam tezce nemocneho manzela a nejak to nezvladam..... PROPC? Asi jsme zda limitovani vekem.... Poradite me? diky Blanka
      • Zeptejte se pana Babiše zda ví za kolik dělají dělníci v jeho firmách a v jakém prostředí a podmínkách! Vše se teprve dělá, tak jak má jen když je ohlášená kontrola (nebo se vůbec nějaká část výroby na dobu kontroly odstaví). A věřte, že tomu tak je.
  • Všem, kteří chtějí volit Babiše: ANO 2017 - BUDE HŮŘ!
    • Nechápu smysl tohoto sdělení! Další pomatená ..............
  • Mohol by mi niekto poskytnut kontakt, osobny e-mail na pana Babiša ? Mam zaujem ho oslovit v urcitej zalezitosti. st.gesch@gmail.com Dakujem, Stano z Košic
  • Ať si jde dělat politiku na Slovensko.

  • Největší nepřátelé nejsou islamisti ani Syřané,ani Lybijci,ani Iráčani.
    Evropané s Američany napadli tyhle státy kvůli ropě neb si vozí zadky v autech a ekonomiji Eu si založili na množství vyrobených aut,neb vše ostatní dováží z komunistické číny,která jednoho dne ovládne i USA ,neb má zbrojní průmysl strategicky mnohem početnější co do množství vojáků.Situace v česku je takové že důchodci a uředníci si jezdí na dovolené k moři k tomu milionáři jako Durdák TVD co už neví co si mohpou dovolit ajak zneužít lidskou dřini,Durdák spodobou Stalina .
    Nestydatí Spratci sportu hokeje tenisu fotbalu už neví kam by cestovali za svou zábavou sportovní mafije organizované svazy.

    Nikdy by jsem nevolil jedy agrofertu řepky olejné ani jejich nemravné dotace jste gauneři lehkozbohatlíci a Bůh jednoho dne sešlě pomstu na Vás co hýříte na váš blahobyt.
  • Dal jsem si svoje první pivo v novem,chutna stejne,jen mi to prijde trosku zvlastní. Skoda,ze to znicí malicke hospudky,kde pres tyden prijdou tak asi 4 lidi a o vykendech je to lepsí. Preji krasny den Pavel z Plzne
  • Ať si jde dělat politiku na Slovensko.

  • Miliardáře pana Babiše tato diskuze absolutně nezajímá.Zajímá ho pouze navýšení jeho obrovského majetku a to na úkor obyčejných občanů,rozprodání zbytků našeho vlastnictví v ČR. Je to jeho karma, jeho svědomí, jeho život a také jeho umírání až přijde smrt a ta přijde pro každého,bez vyjímky.Poté spravedlnost na věky a tam se pan Babiš a i ostatní bezohlední a bezpáteřní zločinci ocitnou v........ pozdě bycha honiti!!!
  • Vážený pane Babiši,viděla jsem Vás se zmrzlinou. To Vám schvaluji, ale doufám, že Vás vše neznechutilo natolik, abyste nás opustil! Věřte, že příznivců je více, než útočníků před volbami. Zdravím a přeji hodně sil do předvolebního boje!
    • Vy jste hodně levná, tak za zmrzlinu?? *15*
    • dobrovolně roztrhej občanku slepice *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit