Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Premiér Andrej Babiš by měl odstoupit.

  • Pane Babiš sobě si proplácíte jízdy nenzinu a kilometrů sportovcům i stolního tenisu taktéž,ale mně cyklistovi co nemá auta azničené ráfek kola zadního a zničené pláště nikdo neproplácí obvzláště když si jedu do Chocholnéj kde jeto samá díra a musím jet přes Kykulu neb Drietomskou dolinou jezdí auty lehkozbohatlíci v nehorázné rychlosti Slováci které jste si přebral do Prahy a proplácíte jim benzin a mně jste nikdy nic nedal je mi padesát čtyři let a nadělal jsem se více jako vy Babišovci iNG co jen hýříte usměvy a nějaké anglické názvy nesnáším Slovák mně v Chocholnéj nechtěl nechat napít vody z hrnku ,když si bral vodu do mnoha lahví,obdobně lakotný jste i vy i ta vaše vychrtlá herka cigánského ksichtu co vám menegeruje zločineckou organizaci ANO.


    Antonín Brachtl
  • Panu Babišovi fandím,zaměstnává lidi,což naši pohlaváři nedělají.Jen tak dál pane Babiši!!! *14*
  • A stejně se bude krást ty hňupe slovenskej
    • Dobrý den souhlasím s panem Babišem i s EET je to správná věc.P.Babiš je seriózní člověk vede svou práci správně a svědomitě nemá zapotřebí se na něčem obohacovat.Je to čestný člověk narozdil od jiných politiků kteří jsou skorumpovani a nečestni.Panu Babišovi přeji jen to nej a fandím mu.
      • Mě by více než šmírování živnostníku a firem (od koho nakupují, komu prodávají a za kolik) zajímalo,kde končí všechny ty daně,které vyberou (zabaví) končí.Ale to je jak vidět hlupákům v této zemi totálně putna.
      • V čem podnikáš???
      • Ten je tak čistej že ani nedokáže vysvětlit jak ke svému majetku přišel estébák čobolskej!
        • Bože ,Ty jsi ale chudák. Umíš taky něco jiného naž urážet a nadávat??
    • To je celkem jasné, že zloději budou stále krást, protože morálka tohoto národa se dostala až na úplné dno. Kontroly tržeb už tady měly být v okamžiku, kdy se u nás začalo s podnikáním. Naštěstí minimálně 30% voličů má rozum a Babišovi své hlasy dají. ODS, ČSSD, TOP, KDU už
      nikdy, tyto strany tady promrhaly tolik miliard, že Babišovo dotace a dluhopisy od Kalouska, jsou proti tomu naprosto směšné šprdlíky.
      • Máte pravdu,morálka tohoto národa se dostala vážně na samé dno. Protože napsat tohle: Kontroly tržeb už tady měly být v okamžiku, kdy se u nás začalo s podnikáním. Může jen člověk,který by se měl odstěhovat někam do totalitní země.Jste tak slaboduchý,že se neuživíte sám? Kdo si myslíte,že platí daně? Vy nebo Váš zaměstnavatel nebo firma za Vás? Pro Vás přesně platí tohle:

        "Proč trpíme komunisty? Protože Češi nemají rádi, když soused se má líp a bolševik Babiš, jim nabídnul vysvětlení! Řekl, že to ten soused nakradl... Neřekl jim pravdu, že byl 15 hodin v práci i o víkendech, zatím co ten zavistivec ležel doma! A tak ten línej a zavistivej volí Babiše! Tak proto..."
  • Pan Babiš, má hroznou výhodu proti všem.Je to férový člověk !
    • *1* *12* *12*

      Babiš a férový člověk? *15*
      No to snad ne!

      Nezapomněl jste si vzít svoje prášky?
      Co čapí hnízdo a korunové dluhopisy?
    • Férový hlavně k sobě *1* EET od 12/2016 pro hospody, od 3/2017 malo obchod a velkoobchod, ale zemědělci až 2018 *15* A to se vyplatí *3* být politikem.
      • No a co vám brání jít do politiky a dělat to "konečně správně", podle vašich představ, když jste tak moudrá?
  • Pane _Babis je preci logicke a sam o tom také mluvite, že se platit musikdyz podnikam.Male S.R.O podnika a vzapeti zanikne protože není schopne pokracovat a soud jiz nemá moznost napravit krivdy třeba jen zamestnancum.Chybi doklady o ukonceni pracovního pomeru , chybi doklad o pracovnim pomeru a tim odvod dani státu.Zamestnance mnohdy nezajima podnikatelův zamer ale pouze peníze odevzane státu aby mel zajisteny duchod.To ze u nas od roku 1992 byl klondajk by mel konecne uz skoncit.Do nekonecna nelze delat politiku na kluzkem povrchu jak je u nas zvykem. Podikam pujcuji si platim a td. To je normalni. Kdyby maly podnikatel byl zákonem zdruzen ve velkem celku který si konkretne sam vybere. Nestalo by se ze by firma zanikla ze dne na den Mhohdy by se stalo i to ze celek by sam dal moznost podnikatele zlikvidovat kdyby zjistil ze podnika pokoutne nebo snad i proti zakone.Dnesni s.r.o. jim to castecne umoznuje a pokoutne se snazi vydělat peníze. Jak muze někdo nekoho ubytovat a peníze si nechat všechny. Cedule neexistuje , adresa není , kompetentni osoba neznama a podobne.Jak muze vyset třeba cedule po podnikateli když 10 let uz nepodnika. Tento BORDEL by si ohlidal snad tato společnost která podnika třeba jak hospody ve meste-
    Dnes zmizne podnikatel zkrachuje nezaplati a věc je v klidu.Na zapade existuji takove spolky celkem slusne. Podmínka je ze chci podnikat a ukaz co umis. Pak ti i peníze pujcim. Cechovni tradice je tak choulostiva ze není mozne aby někdo podnikal cemu nerozumi nebo co delat pokoutne.Zakon o cechu řezniku, nebo hostinskych a podobne by si pohlidal jmeno . Dnes si do podnikani vloze peníze a ceka vyvar penez které z toho vzejdou.
    Selsky rozum a kupecke pocty jsou zakladem podnikani. Ostatne jste sam toto nekdy i sam rikal v podobnem tvaru.
    Ta pokladna by se lepe kontrolovala a neutekl by ani halir který dnes nemame.
    Volf prominte pripadnou chybu v textu.
  • hold jsme v kapitalismu
    poctivá práce se necení teď vládnou manažeři zlatej komunismus
  • Dobrý den,jsem podnikatel,mám profil LinkedIn.cz atd.,takže nesu Svoji kůži každý den na trh a teď k problému:chodil jsem do Sněmovny i Senátu osobně a řešíme všichni v ČR zbytečný problém-lidé na západ od Nás dobrovolně ze Svého výdělku a daní platí poměrnou část Evropské Unii na pomoc jiným státům,dělal to jejich táta i děda na západ od Nás...DOBROVOLNĚ!Tudíž snahy o vystoupení z EU kteréhokoli státu EU je špatně,protože poníží zcela zásadně lidskou práci a hlavně čas lidského života strávený v práci pro dobro druhých a ekonomiky,která ho oklopuje.Něco takového nemá být vůbec možné,je to plýtvání života v práci a lidského kapitálu v ni od roku 1945.Krádeže dotací EU je také úplná katastrofa,pracuji hodně hodin denně jako podnikatel a tvrdě.Děkuji,Josef Bitala.11.1.2016.
  • Jste frajer, jen tak dál.
    • No nevim kde se tady berou sympatizanti Vasi osoby,ale vy v politice nemate apsolutne co delat.bud budete politik nebo podnikatel.aby si nekdo jako vy delal zakony pro sebe a pak z toho profitovali vase firmy tak to je na odstoupeni z funkce.co napad nebo spis vymysl to krach podnikatelu.chcete po zivnostnicich,aby vsechno odevzdavali a sam ulejvate miliardy.meli by vsm sebrat cesky obcanstvi.stydim se,ze v nasi krasne zemi mame zije takovej naplavenej netvor.fúúj.
      • Jsi trapný.Zalez.
      • Omlouvám se, ale "absolutně" se píše jinak. Prosím, než budete někam psát, naučte se český pravopis - to je základ občanství, pane podnikateli nebo čím se živíte ...
        • Jsi trapnej.
        • Nemáte argument, tak vytáhnete tuto blbost s pravopisem??
      • Velice trapný příspěvek od absolutního hlupáka, který si nevidí ani na špičku nosu! Proboha, co jste vůbec zač?
        • Asi to je někdo kdo ví jaké to je podnikat v této zemi a někdo kdo o tomto pánovi ví určitě více než vy. *15*
          • Zatím podnikám skoro čtvrt století a v Babišovi nevidím problém, ale zastávám pravidlo, že normální je nekrást. Je to velmi prosté.
  • Dobrý den pane Babiš. Jsem zhruba tak starý jako Vy. Hrozně se mi líbí jak se zastáváte obyčejných lidí proti imigrantům. Je na Vás vidět že máte v sobě hrdost na tuto zemi kde jste se narodil.Ne jako Váš ministr spravedlnosti který je k národu arogantní a myslí si že obyčejní lidé jsou jen plebs. Je vidět že u něho žádná národní hrdost neexistuje. Ať si tedy imigranty vezme k sobě domů. On je v balíku a když mu bude něco hrozit tak se klidně přestěhuje ale co my normální občané a důchodci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit