Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, pane Babiši, prosím zrušte EU. Není snad otázkou proč, ale proč ji zachovat. Já důvod nevidím. Nechte paní Jourovou, doktora Pospíšila doma. Nechte prostě schopné lidi doma - tj. v Čechách a dělejte pořádek. Dejte dotaze zemědělcům a zrušte nesmyslné činnosti (právě v těch vede EU - peníze tečou a ztrácí se, případně o ně ani nikdo nestojí, protože většina "věcí" EU financovaná nemá ani smysl). obnovte soběstačnost země v zemědělství, v kterém je základ zdraví lidu.

    Pak se snad přestane hroutit i kdekterý lékař a rozpočet MZ.
  • Pane Babiš,jsem Váš volič a držím Vám palce a prosím vydržte a nenechte se otrávit těmi škromachy,urbany kalousky a celou tou kolonií parazitů co by už dávno měli lozit kanály a nevyžírat státní peníze už tolik let.Minimální mzda pro ně a jim podobné by bylo správné ohodnocení jejich dosavadní činnosti.Dělejte prosím vše co je ve Vašich silách,aby taková sebranka už nemohla mluvit do řízení státu.K tomu Vám přeji hodně zdraví, sil, vytrvalosti a čestné spolupracovníky,kteří nelžou a nekradou.Váš fanda a volič. Petr
  • Vážený pane ministře,
    je mě stydno,když si pročítám články v tisku o tom,kdo z Vás poslanců a ministrů bere v jaké výši plat.Je mě stydno za nás, obyčejné pracující lidi,kteří musí tvrdě pracovat na šichtách,směnách a podobně.A bereme průměrný plat 14.000 - 15.000 Kč čistého.A někteří nedosahují ani na toto.Nerozumím tomu,nevím,proč musíte zasedat a schůzovat dlouho do noci,nerozumím tomu,když máte tak velké peníze,aby jste měli úlevy na všem možném,nerozumím tomu,proč z Vás má více funkcí / nelze vše plnit na 100% a podávat ve všech firmách perfektní výsledky/,nerozumím naší ekonomice a už vůbec ne hospodaření.Volíme Vás,abychom se měli podle Vašich slov lépe,ale nevolíme náhodou jen blahobyt Vás všech na vrcjních místech?Ptám se,jste snad lidé z této planety? Anebo my obyčejní jsme odněkud jinud?Vím,zákony musí být,ale proč takové rozdíly,proč cikáni nemusí nic,proč darmošlapi a nemakáči mají mít podpory,proč postiženým má obyčejný lid dělat charitu,zkrátka těch proč je mnoho.CHceme do UNIE,proč nemáme přibližné platy ,EURA jsou v celé Evropě,stále se někam chceme přibližovat,tak proč ne stejně.Pane ministře,byla bych ráda za Vaši odpověď.A pokud nebude moje psaní stát ani za přečtení,tak nedávejte tyto inzerce mezi lidi.Bylo by to jen k naštvání.
    • Plně s paní Marií souhlasím a držím palce, aby se nám pan ministr "nezkazil". Růžena
  • Vážený pane,nevím,zda máte ještě vliv ve Vašich společnostech,konkretně v Respu Tachov nebo Bor,mám ale souseda,který je blázen do kulturnění pozemků a Vaše společnost Respo zatím neví,jak ho natáhnout,on totiž již na slíbených pozemcích provádí zkultůrnění Vašich pozemků,které byly plné bolševníků,bodláčí a jiného.Přijeďte se podívat,co udělal z 2 ha bordel půdy,je z toho ang.trávník a to dělá dál za vlastní.Nemá to na kšeft,jak jsem řekl,je to blázen,ale fér chlap.Přijeďte do Tachova udělat kontrolu MÚ a přitom mne navštivte,všechno Vám ukáži.Tel.374723137 nebo 604880373.a můj soused o tomto neví,jmenuje se Milan Kret.S pozdravem Fryček Zdeněk 34701 Tachov
  • Vážený p.Babiš.Vím,kde leží 23 miliard stačí jen je zvednout!Nemám rád komanče,ale jedno heslo měli vymakané."Kdo nepracuje ať nejí."Proč to neplatí pro většinu cikánů.Téměř polovina jak se říká jak se narodí už mají invalidní důchody-tisíce vybydlených bytů-60% jich je v kriminálech-příplatky a dalších x výhod-(zdarma MHD,jídlo ve šklách,lékař.péče, příplatky a né malé na bydlení atd).Mám jako většina důchod 10,890kč./42let poc.odděl.roků.Snad se to k Vám dostane. Díky Franta důchodce.
    • Naprostý souhlas. Bohužel myslím, že to celé nebude pouze v rukou "váženého pana Babiše". Až nelidské je, jakou máme vládu. A mimochodem... proč se vlastně nedávají takové dávky normálním bílým lidem?
  • Vážený pane Babiši!
    Jako jeden z mála, normálně myslících a uvažujících, si jistě uvědomujete, že zvýšení důchodů všem důchodcům je nesmysl. Přece jsou-li v jedné domácnosti 2 důchodci, mohou si občas nejen dojít za oblíbenou kulturou, ale dokonce si za rok dokáží ušetřit na lázeňský pobyt nebo dokonce na dovolenou u moře na rozdíl od vdov a vdovců, kteří musí doslova každý výdaj pečlivě zvážit i u potravin a na nějaký koncert, divadlo a pod. nebo jen posezení s kamarády u kávy nebo u piva už musí úplně zapomenout. Doufám, že je ve vašich "silách" tuto situaci vyřešit spravedlivě.
    Děkuji, že jste si přečetl těchto pár řádků, které nejsou jenom názorem mým, ale všech důchodců.
    S pozdravem Kolář. *10*
  • Vážený PANE Babiš.Nejsem Vaše volička,přesto, Vám fandím. Vydržte
  • v 1 řadě přidej zaměstnancům co pro tebe dělají a co dělají na stát a ne státním zaměstnancům co nedělají produktivního nic hamba nic víc
  • Doba Temna utlaku lidí s poctivou prací a mozoly těmi cizáky z UHerska a Rakouska darebáci se svými správci a dráby sužující lid daněmi a bezohledností jak mamoní peníze ti lumpové cizáci Babiš i Schwarzernberg.

    Antonín Brachtl proti Babišovcům i proti Schwarzernbergům
  • Pan Babiš říká, jak by to vše mělo být a co je špatně ve státě.On , že si vše vybudoval (koupil zavedené firmy). Ve svých firmách má ale nepořádku dost. Zaměstnancům, kteří mu vydělávají milióny platí mizerné platy (hodně pod celostátním průměrem)a když přidá jednou za několik let, tak to nestojí za řeč. Odbory v jeho fimě jsou vlastně jeho lidi, které platí a Ti proti němu nepůjdou. Jen brečí učitelé, policie,armáda,doktoři a další státní zaměstnanci, ale ostatní by byli rádi, kdyby měli jejich mzdu. Zrušit výsluhy policii a vojákům, sebrat příspěvky nepřizpůsobivým spoluobčanům a bude hned peněz dost. Copak jiné profese by si nezasloužily výsluhy? Proč jen zvýhodňovat nějakou skupinu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit