Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den.Pan Babiš vystupuje na veřejnosti jako čestný a poctivý podnikatel,je-li to pravda?Já znám jeho podnik drůbežářský,tam co se děje- něco hrozného.Jedná se hlavně o odměňování pracovníků to co si dovolí zaměstanci,jakým způsobem se platí za poctivou práci?Pracovníci se bojí říci svůj názor atd.To je pro normálního člověka nepochopitelné!
    To ale pan Babiš asi neví,kdyby měl přehled o svých podnicích tak by nemohl takto veřejně vystupovat.Po těchto zkušenostech neberu pana Babiše vážně,musím konstatovat že neví co mluví.

    Jan46
    • Tak proč tam dělají, když jim to tak silně nevyhovuje?
      • Chytrý co ...
  • Je v pohodě a dobré názory . Je to podnikatel tedy dravec .
    Jen do toho .
  • On ale není osobnost - je to mafián a zloděj, díky kterému jsou ceny potravin v ČR vyšší než v okolních státech. Zlikvidoval bez skrupulí mnohé malé konkurenty.... tenhle slovák se nepovedl, špína chlap. A nebezpečnej fašoun, populistická špína
    • Ubohá zívist ... k tomu fakt není co dodat .... *4*
  • Nevím, jak někdo z těchto píšících si myslí, že miliardář Babiš s prominentním komunistickým pozadím a vlivným rudým papínkem by byl ochotný se s někým dělit.. Ha-ha:-)) Upřímně se tomu musím smát, ikdyž mi není do smíchu. Člověk, který bez skrupulí vlastní téměř celý potravinářský a zemědělský průmysl se bude zabývat nějakou půjčkou na 700 tisíc. To si myslíte, že je nějaký mecenáš a spasitel a vykupitel, který mý zájem, jak žijí obyčejní lidé? Ani náhodou.. Ten se potřebuje dostat do politiky a do TV, proto má plán svého televizního kanálu, aby mohl pohodlně ovládat veřejné mínění... A myslím, že by se klidně ani nebránil kandidatury na prezidenta...
    • Bože, Ty seš ale ubožák...
    • Správně *4* a byl by to dobrý prezident.
      • A vy jste jeho tiskova mluvčí že ho tak hajíte .Skuste pro něj pracovat a nebudete takove kecy tady psat.
  • UV KSČ = Už vládnou konečně Slováci Čechům
  • bože,tady je to jak na Václaváku, samej žebrák.... *5* a psát tady pujčte , nebo se asi zabiju...to je ubohost... *8* jak si může někdo napujčovat prachy a nemít na splácení...nechápu...a pak se tady ponižovat at pán pujčí...to by asi vyhrál, když už ted nejste schopni splácet...proč si pujčujete lidi na píčoviny na pohodlnější život když na to nemáte...???a druhá věc..jen blázen si může myslet, že to tady Babiš vůbec čte a vysloveně se prodírá mezi žebrákama a psychicky vydírajícíma lidma a hledá jestli by někomu "chytrýmu" "nepomoh" .... jste blázni...... každý svého štěstí strůjcem a to platí *1* *12*
  • Dobrý den Pane Babiši mohl byste my vysvětlit co je to za SPROSTÁRNU aby naši zaměstnanci nejmenované firmy vámi Milanem Růžičkou Členem Dozorčí rady pod nátlakem a hrozbou výpovědí zaměstnanců Vypsat Darovací Smlouvu v tomto znění: DAROVACÍ SMLOUVA UZAVŘENÁ DLE §628 A NÁSL.OBČANSKÉHO ZÁKONÍKU Č.40/1964 Sb. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH PŘEDPISŮ 1Účastníci smlouvy: se sídlem......... Zastoupena IČ: DČ: dále jako dárce a 1.2 Politické hnutí ANO 2011 se sídlem Praha 4,Pyšelská 2361/4 zastoupeno Ing. Andrejem Babišem, předsedou politického hnutí IČ:71443339 Nejsme plátce DPH dále jen jako obdarovaný Uzavírají dnešního dne tuto" Darovací smlouvu II PŘEDMĚT SMLOUVY II.Dárce se rozhodl podpořit Činost obdarovaného a to tak, že do dvaceti dnů od uzavření této smlouvy daruje obdarovanému finanční částku ve výši........,Kč SLOVY......korun českých,na jeho účet uvedený v článku III. této smlouvy.Obdarovaný se zavazuje tento finanční dar použít na úhradu svých provozních nákladů a nákladů své politické činosti II.2 Dárce prohlašuje, že účtuje darovanou částku jako finanční dar. III. PODMÍNKY SMLOUVY: III.1.Dárce v souladu s ustanovením bodu II. převede částku ve výši..........Kč na účet obdarovaného u Komerenční banky,a.s., č.u. 107-98990267/0100. III.2. Obdarovaný je povinen doložit dárci využití daru v souladu s ustanovením této smlouvy. V případě ,že obdarovaný použije dar v rozporu s ustanoveními této smlouvy, je dárce oprávněn požadovat navrácení daru a obdarovaný je povinen dar vrátit. III.3. Obě smluvní strany se zavazují postupovat tak aby nepoškodily dobré jméno a zájmy druhé smluvní strany. III.4. Dárce souhlasí s tím,že obdarovaný zveřejní jméno dárce a výši obdrženého finančního daru na svém webu.ano2011.cz. Dále dárce bere na vědomí,že obdarovaný jako politické hnutí je povinen zveřejnit informace o dárci v souladu s platnými právními předpisy ČR. IV.1. Smlouva je vyhotovena ve dvou výtiscích,každý o síle originálu.Každá ze stran obdrží po jednom vyhotovení. IV.2. Smlouva je platná a účinná dnem jejího podpisu oběma smluvními stranami. V........dne....,.. V Praze............
    ................... ...............
    Ing. Andrej Babiš

    Předseda politického hnutí ANO 2011
  • Dobrý den pane Babiš,vím,že nejsem ani první,ani poslední kdo má na Vás takovou prosbu,ale přesto to zkusím.Přítelkyně byla na mateřské a jakožto kadeřnice přemýšlela,co bude až jí mateřská skončí.Přesvědčila mě,že bude nejlepší,když si postavíme na pozemku vlastní malé kadeřnictví.Vzali jsme si půjčku a těšili se,jak to hezky půjde.Byli jsme ale pořádně naivní,protože jsme chtěli vše udělat řádně a podle zákona,ale úřady nám jenom házely klacky pod nohy...samé obstrukce atd.Dnes už bych to udělal jinak,ale bohužel je situace taková,že se začaly dluhy nabalovat a na zahradě je rozestavěné kadeřnictví.Chtěl jsem Vás proto požádat o půjčku ve výši 700 000 kč na zaplacení dluhů.Mám hodně menších půjček a dohromady platím měsíčně částku,kterou už nezvládám splácet.Potřeboval bych půjčit na delší dobu,aby se mi splátka snížila.Nechci po Vás žádný dar,sepsala by se smlouva Vaším právníkem,byly by tam sankce za případné prodlení a měl by jste na konci zisk....takže žádná charita.Napsal jsem Vám,protože už nevím jak z toho ven.Za lichvářem nepůjdu a banky mi nepůjčí.Kdyby jste mi chtěl pomoci tak mě prosím kontaktujte na můj mail bob79@seznam.cz a domluvíme se co a jak.S přáním pěkného dne Martin Š.
  • lituju že jsem nešel na vysokou školu ekonomickou kde by my daly recept taky bych si rád ,,koupil,, nějakou fyrmičku nebo bývalej komunistickej podnik přivlastnil teda jeden člověk aby vlastnil 250 firem to je moc
    olma(i když ta nenese udajně) penam kostelecké uzeniny řepková pole-které nam ničí benzín a motory, chemičky, a ještě bere dotace
    hold někteří lidi nemaj dost nikdy ještě že jsou všichni bez rozdílu smrtelní jinak ty noviny 5+2 to je propagace babyšových firem *12*
    • Tak do dožeňte, nikdya není pozdě. Chcete něco mít, tak pro to musíte taky něco udělat, pak budete mít podniky, řepková pole a možná pana Babiše i trunfnete, je to lepší než fňukat do klávesnice a mařit čas. *1*
    • Já bych před studiem VŠE zkusil zopakovat mluvnici pro 1.ročník ZŠ a trochu míň závidět.. *3* *
    • Milý Petře,tak Tě mužu ujistit,že díky gramatickým chybám by ses na tu vysokou školu nedostal *1*
    • A chodil jste aspoň na základní školu? Tam se pravopis učí, tak kde se stala chyba?
  • hold jsme v kapitalismu
    poctivá práce se necení teď vládnou manažeři zlatej komunismus

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit