Přejít na výpis diskuzí

Aneta Krejčíková

OSOBNOST 19.5.2007 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako lady gaga zpívala super
  • Anetka TOP Star

    Anetka Krejčíková by měla být angažována častěji do hlavních rolí, protože vyzařuje mezi šedými nickami kolem sebe a je zneužívána na boční roličky i když má nejen vzhledově, ale i výkonem a kouzlem osobnosti i sexappealem navíc a to možná i v mezinárodním měřítku. Neznám její osobní život a rád bych věřil, že je i skvělá kamarádka a zábavná, ale i citlivá romantička. Snad. Slušelo by jí to. Má proč mít vysoké sebevědomí, stačí se podívat a nejen letmo, ale detailněji. Mám ji rád a minimálně bych s ní dal kafe a hezký odpoledne. Anetko, napiš! :-) Tvůj Karlík! Líbíš se mi, moc takových se nerodí! Pa. K. *14*
    • Re: Anetka TOP Star

      Děkuji moc...ani nevíte jak jste mi všnichni,kdo mi tu píší ty příspěvky, pomohli!!! je to moc pozitivního, aby jste třeba časem nebyli zklamaní!!! Když jsem včera přijela večer ze školy a ségra mi ty komentáře ukázala...hodilo mě to hned do jiné nálady-lepší!!! Děkuji!!!!!
      • Re: Re: Anetka TOP Star

        Čauky Anetko! *14* Opravdu jsi to ty? *3* Pošli mi mejlíka, podívej jak jsem už zkroušenej... *9* Holka, drž se, jedeš dobře, jen by to chtělo asi průbojnější management, ale nebudu kritizivat, neznám detaily. Rád bych s tebou trochu komunikoval, pošleš "autorizovaný" mejlík? *7* Přeju hodně úspěchů a dobrých přátel! Snad se někdy i potkáme... *4*
      • Re: Re: Anetka TOP Star

        heleme se, kdo nás to tu dnes ráno navštívil *14* a já myslel, že chodíte se sestřičkou jen na atlas.... Nechceš se taky někdy stavit na chatu Ulice - podobně jako např. "Terezka" Solaříková, abychom se dozvěděli nějaké drby *1* , např. na co nového se máme těšit...? Měj se hezky a doufám, že se zas brzy ukážeš... *3*
    • Re: Anetka TOP Star

      ...tak to máš naprostou pravdu, má na víc, mnohem víc... na druhou stranu by to
      taky chtělo, aby ten, kdo pro ni píše dialogy, měl víc fantazie a ne jen přešlapoval na místě, jak v Ulici, kde ve "třech dílech po sobě" pouze zopakuje "A co to odpoledne, platí to, paní profesorko?"...
  • 2 Anetka:

    tak ...a je to! Právě jsem hlasoval pro tuto 'celebritu' v jedné nejmenované anketě jedné naší nejmenované komerční televize. Uvidíme, kolik je takových podobných bláznů, kteří zařadili tuto hvězdu na první místo :-)
    Jinak Anetko doufám, že v reálu jsi kapánek jinší než jak tě vylíčili na některých net-diskuzích. Snad se někdy naskytne vhodná příležitost setkat se s tebou live...
  • l.boss

    *3*

    čau Aneto.Já se asi zbláznim.My jsme se narodili ve stejný den , měsíc i rok :-D fakt sem si to nevymyslel!!!asi tě miluju tak prosíím odepíš.:-) *14*
    • Re: *3*

      mě se Aneta vůbec nelíbí
      vipasená je pihatá je *10*
      • Re: Re: *3*

        tak se podívej do zrcadla a pak se ozvi..=Da co že má pihy?...se poser...ona za to snad může?lol..ta inteligence dnešních lidí mě fakt dostává=D
      • Re: Re: *3*

        mně se zase nelíbí ta tvoje čeština, nechceš se nejdříve naučit česky - než začneš takto omezeně reagovat ??? *13*
  • Kozičky

    Ty její kozičky jsou nádherné!!! *14*
  • nika1979

    Aneta Krejčiková

    Anetka Krejčiková
    .....
    slečna.užas
    . sexy.mladunka------
    genialni
    zbo
  • skvěle vypadáš

    Aneto alias Gábinko uvidíš vše dobře dopadne a ty budeš v seriálu Ulice nejšťastnější maminka pod sluncem.Budu moc moc držet palce *14* *14* *14* *4* *4*
  • werushkka

    ...

    Čauky..na nějaký stránce jsem četla,že Aneta bydlí v Řepích,tak jsem s chtěla teptat jestli jako nevíte,jestli fakt,nebo je to blbost ?! *7*
    • Re: ...

      hele nevim jak ted, ale este urcite v repych bydlela, ale tak ctyri roky o ni nevim takze je mozny ze se prestehovala
    • polianah

      Re: ...

      je to kravina,bydlí v praze *5*
      • werushkka

        Re: Re: ...

        Jistě. Řepy jsou v Praze, víš. *15*
      • Re: Re: ...

        až dosud jsem si myslel, že Řepy jsou v Pze.... *15*
  • Jako Adele to bylo skvělý!,s prominutím vím že si myslite něco jineho,každý má svůj vlastní názor!,ale jako Gaga ji to vůbec nešlo a je tedy tlustá jak prase!
  • jako christina aguilera byla fakt hodne sexy a jeji vystoupeni me desne rozpalilo myslim ze v tu chvili jak byla v tom sexy oblecku by spousta chlapu vedeli co s ni delat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit