Přejít na výpis diskuzí

Aneta Savarová

OSOBNOST 10.3.2009 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aneto sluší Vám to , ale pokud je ta zpráva o Všem snatku pravdivá, tak jste u mnohých klesla na tu nejnižší uroveň. *13*
    • Plně souhlasím. Dost jste se shodila. Mlžení o sňatku to jenom potvrzuje.
  • Přál jsem vám toho nejkrásnějšího a mladého , ale jsem zklamán, NECHÁPU. *15* *9*
  • Pro mě také - nejhezčí česká moderátorka v současnosti. *14*
  • Aneta

    Včera jsem Anetu potkal na letišti, přijela v dámské Audi :-), černé barvy a moc jí to slušelo. Vlasy rozhodně nechat dlouhé, krátké vlasy nechte plešatým... *1*
    • Re: Aneta

      Já Anetku pravidelně potkávám v Holmes place na Smíchově, chodí na spinning a vždycky jí to moc sluší. Oslovil jsem ji a je to moc milá holka *14*
  • Anetce Savarové moc fandím, protože je fakt pěkná a moderuje Události bravurně. A je mi úplně fuk ta její minulost, to už má za sebou. Jsem rád, že Události nejsou bulvární zprávy jako je Nova a Prima. Solidní a kvalitně formulované aktuality z ČR a ze světa, jen tak dál!
  • aneto si krasna heska v televizi v udalostech si krasna tak ahoj
  • Bydlim v Nemecku a divam se na ct 24 a Udalosti.Aneta Savarova dela svuj Job velice dobre a mimoto je mila a sympaticka.Jen tak dal!
  • Po přečtení článku na "Super",ač to nedělám, rozhodl jsem se reagovat a byl bych rád, kdyby jste vzkaz předlali slečně Savarové.
    Redakce "Super" je snůška zřejmně mladých, ambiciózních, ale naprosto hloupých až úchylných hlupáků. A. Savarové ten černý outfit slušel úplně stejně jako cokoliv jiného. Je mladá a krásná a tak nemá problém s tím co jí sluší a co ne. Kostymérky v ČT škodí spíš jejím zralejším kolegyním. Navlékají na ženy , po dětech šaty tak obebnuté, že zvýrazní každý malý nedostatek, což je obrovská škoda. Považuji všechny za profesionálky na svém místě!!!
    P.S. Slečna Savarová v černé je velice decentní, tajemně svůdná a elegantní!!!
  • pánové, opravdu hezká ženská
  • Pani Savarová-najnádhernejšia hlásateľka ČT..dívam sa na ňu-ani neviem čo hlási..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit