Přejít na výpis diskuzí

Aneta Savarová

OSOBNOST 10.3.2009 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já ti dám zítra navyděnou dudeš poslouchat *16* *12* *12* *12* *6* *6* *6* *11*
  • Neprofesionální slečinka, na Události s ní se nedá příliš koukat.Mám pocit, že veřejnoprávní televize by se alespoň měla snažit tvářit profesionálně a přetáhnout diváky z komerčních televizí kvalitou, spíše než hezkými mladými tvářičkami, které nic víc nedokáží nabídnout.
    Anetka Savarová, děvče bez morálních zábran s minulostí za kterou by se nemusela stydět žádná, ehm, společnice.Voldánová, která se snaží tvářit 100x chytřeji, než je realita :), co zkusit vrátit inteligentní moderátory, kteří tam nesedí z protekce - sluková, augustová....
  • Toz,s.u.k.a.l. bych ju, aj v tem kostymku... Vsak, co za sa kurvila?Vyslo ji to, tak nezavidtte!!!
    (K.u.n.d.i.c.k.u by jiste chytrejsi, nez vy makovici!!!
    *1* *14*
  • ANIČKO včera v té růžové *16* *16* *16* *6* sem doma hořel touhou po tom tě poznat. Mam ti napsat na facebook nemám svůj počítaš jak to mám udělat a dojed za tebou na rande do Prahy seš moc daleko. Neježdáš na Moravu okr Břeclav.TAJEMSTVÍ POHLAVÝ *16* *12* .
  • Tak má co chtěla, děvče jedno,
    mezi nohama kasičku, ale baba to je.. len ty zpravy vypadaji spise na VIP plky, než hlavní čt zpravodajství. *7*
  • Aničko nabal si mě dojed do okresu břeclav naplánuj si tady dovolenou. A DEJ VĚDĚD V NĚJAKÉM *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Aneta je pěkná kočka, proto na ČT zprávy házím vočka! Nikdy už nebudu hotově sledovat krváky na Nově!...dokonce z ní i básním - nádhera! Když si uvědomím, že je o rok starší než já a uvádí hlavní zprávy veřejnoprávní televize, a ne pořad o jebácích na ksichtě, alkoholu a krátkodobých postpubertálních vztazích, musím smeknout. Musím něco provést, abych se dostal do zpráv. Ať o mně alespoň jeden večer ví.
    • *14* jj kočka to je
  • Anča to čte no konečně. *14* *14* *14* *14* *3* *16* *16* *16* *16* *12* *6* *12* *6* *14* *12* *14* *16* *16* *11* *11* *11* příště na vyděnou v leskle zeleném.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit