Přejít na výpis diskuzí

Anife Ismet Vyskočilová

OSOBNOST 31.12.2006 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie9

    😇😍 Pro Anife ♥♥♥

  • hurvinkovamortis15
    😍
  • hurvinkovamortis15

    😍 čiča Anife😍

  • L.framar
    Dobrý den, já jsem chtěla poprosit....chtěla bych fotku Anife s podpisem *4* moc prosím...
  • kirushka97
    Anife,přeji všechno nejlepší :-)
  • Prosím, přestaňte Anife pomlouvat, je to mimořádně silná žena, která neměla jednoduchý život. Viz. 13.komnata Anife Vyskočilové.
    • Taky bych chtěl mít tak těžký život, jako Anife. Nevědět jestli si nafouknout kozy nebo vyfouknout. To pak jo.. Dělat ze sebe blbější než je,to na druhou stranu k lítosti vede, ale ke které?
    • Jsou mezi námi lidi kteří pořád věří televizi ??? je to všechno komedie jak přilákat diváky do divadel kin a podobně.U nás jsou mnohem těžší životní osudy a sbírají se víčka od pet láhví.Mezi námi kdo s ní v té době byl?
    • Já mela horši život a nikoho tím neobtěžuju. Nejsem komediantka
  • Anife,neposlouchej blbce nesahají Ti ani po kotníky.Máš radost že jsi prorazila životně tak bojuj nadále a nedej se otrávit blbouny.Mám Tě rád
    a fandím ti nadále.Jsi sluníčko i hvězdička ♥
  • Ahojky Anife, :-)
    ´Su chlap´ a tak si chcu taky sáhnout, viz toto: "Mým požadavkem bylo, že nechci stojací prsa. Chtěla jsem, aby vypadala přírodně. Aby chlap, když na ně sáhne, neměl blbý pocit," upřesnila.
    Napiš, email: cizinec.jiri@seznam.cz
    *1*
    • Violetta
      Nejsi tak náhodou jako třeba.... Blbec? *16* *16* *16* *16*
  • Anife, údajně užíváte léky na štítnou žlázu, jaké s tím máte zkušenosti a jak se cítíte ??
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit