Přejít na výpis diskuzí

Anife Ismet Vyskočilová

OSOBNOST 31.12.2006 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebyla nahodou nekdy loni nebo pred loni tehotna?Ma nejake mimco nebo jak?
    • Tak toto je dukaz ze mate věrit bulvaru:)))
      nejsem tehotna a žadne dyte jsem nečekala,mam 21 let syna a nic jineho:) jnak dekuji za poptani preji hezky večer Anife
  • podle mě je skvělá jak v tom tanci tak i v chování je sympatická a hrozně se mi líbí je užasně tmavá
  • nininka

    Anife je very sexy woman

    *4* *4* *3*
  • SILA OSOBNOSTI

    ANIFE JE SILNA A CHARAKTERNI OSOBNOST.JEN TEZKO TO MOHOU POSOUDIT LIDE,KTERI JSOU ZIVI Z RASOVE ODLISNOSTI-JSOU TO PITOMCI.ANIFE JE CLOVEK PLNY ZIVOTA,POKORY,UCTY,VASNE.TO VY CO SOUDITE PODLE BARVY PLETI TEZKO MUZETE POSOUDIT.ANIFE NENECHTE SE ZAHNAT DO KOUTA
    ZIJTE SI VLASTNI ZIVOT-JSOU TU LIDI KTERI VAM FANDI A PREJI JEN TO NEJLEPSI S UCTOU
    VESELA LUCIE 28LET *4* *5*
    • vasok

      Re: SILA OSOBNOSTI

      jj máš pravdu těch lidí je tu přesně 42 *1* a zbytek ji soudí podle pleti a mymochodem máš zaseknutý caps lock *1*
  • rozika

    Anife

    *14* Anife si nejlepší *4* Držim ty palce at to dotahnes co nejdál *4* Neposlouchej lidi co o tobě mluvi spatny veci.Si ta nejjjjj *14* *14*
  • nika1979

    ANIFE Ismet Vyskočilová Hassan

    Anife Ismet Vyskočilová Hassan
    top star hledale noveho seznamce napadnika.......
    tojemujjjj nazor ja jí to přejů ten novej vztah..................držim Anife .§§§§§§§§§§§§§§§§§ §§§§§§§§§§§§§§§§§
  • ajusinkal

    je super

    je vtipná a milá *1* umí dobré vtipy a když byla v Uvolněte se prosím byl to fakt nářez *1*
    • Re: je super

      parádní žena *14* *3*
  • obdiv

    Milá Anife, moc mne těší, že jsem Vás mohla poznat osobně v Brně, v Internationalu. Přeji Vám mnoho úspěchů, přívětivých přátel a žádné otravné lidi, kteří píší a tvrdí o Vás polopravdy nebo nepravdy. Jste jednička a to se neodpouští.
  • Křik

    No mohu jen říct, že jsem mněl tu čest s Anife včera hovořit, no nebyl to rozhovor, ale jen klubko urážek a sprostejch slov.Když jsme celou konverzaci ukončovali, omluvila se mi a nakonec mne i pozvala na kávu, to že jsem dostal její polibek už je jako třešnička na dortu.Tu holku taky mám rád a vždy se mi líbol její temperament, ale včera ho bylo až moc.Na konec jsme si, ale podali ruku a hezky pokecali.Proč byla ze začátku na mne tak hrubá?, no jednoduchá odpověď, jsem policajt a chtěl jsem ji dát pokutu, ale nedal, dostala odemne jen domluvu.......všem krásnej den přeji... *4*
    • Re: Křik

      no jo,to naštve každého,když mu chcou policajti dát pokutu *1*
    • Re: Křik

      no to je proste mama:-DDDD ale vy ji stejne vzdycky odpustite!.-DDD
  • Anife

    Hrozně mám ráda Anife, je to super žena *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit