Přejít na výpis diskuzí

Anife Ismet Vyskočilová

OSOBNOST 31.12.2006 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • škola

    ctela bych se zeptat kde a kdy vyučujete ty břišní tance *3*
  • VHS

    Dobry den paní Vyskočilová jste opravdu báječná ženska.Chtěla bych vás poprosit o radu chtěla bych si koupit vaší kazetu orientálních tancu,ale není k sehnání poradíte mi kde ji mužu sehnat?A taky bych chtěla zhubnout nemáte na to nějaký fígl?Jste pořát tak štíhlá a hezká.Děkuji moc vaše obdivovatelka Vlasta.Krásný den.
  • ano

    Je neuvěřitelné, jak žena může zaujmout jen prostou řečí. Jsem nesmírně choulostivý na češtinu. Ale Anife mluví česky krásněji než většina domorodek. *14*
    • Re: ano

      miluji anife je to super bbaba
      a tančim podle ni břišni tance *3* *4* *1* *1* *3* *7* *8*
    • Re: ano

      Anife je fajn holka,mam ji rad *14*
  • Anifé Vyskočilová

    Patří mezi přední osobnosti! *1* *14* *4*
  • Anife Vyskočilová

    Proč by nepatřila k celebritám?Patří přece mezi ty nejlepší,rádi ji vidíme i slyšíme,má svoje osobní kouzlo,což o jiných se nedá říct(Kateřina Hrachovcová a její naivní úsměv).Trafiku Anifé by mohla Tv pouštět klidně místo některých reklam. *1* *14* *4*
    • Re: Anife Vyskočilová

      bude mit 12.10 3406 bude mit vystoupeni v olomouci *1* *1* *3* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *16*
  • Hrůza

    Když už i tuhle osobu dáváte mezi osobnosti, je to k podivení.
  • Ahojky Anife! Strašně mooc tě obdivuji a chtěla bych začít s břišníma tancema. Byla bych strasne rada kdybys mi napsala kde vyucujes! Dekuju a papa
  • Zklamání VHS Anife - začínáme

    Bohužel jsem od Anife čekala daleko víc! 30 minut tance a 25 minut rádobyvtipného vyprávění o ničem, mě nepřesvědčilo o tom, že bych videokazetu "...začínáme" chtěla vlastnit a dát za ní takové peníze !!! Dobrý podnikatelský tah obou našich "celebrit" !!!
  • Dotas

    Prosim vas, chceme si sholkama založi ORIENTALNI SKUPINU a ja bych se chtěla zepta, byste mi nenapsala, jak se řekne Arabsky Záře slunce nebo něco jinačího, ale orientálního?Děkuji moc.Vaše obdivovatelka Sandra.:)))
  • dotaz

    Moc by mě zajímalo, jak se Vám podařilo tak nádherně zhubnout. Viděla jsem Vás ve Vypadáš skvěle a musím přiznat, že Vy vypadáte dokonale.Máte tak hezké nohy a to si myslím, že jste vždycky neměla. Dáte mi nějakou radu, jak docílit stejného efektu?Děkuju za odpověď

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit