Přejít na výpis diskuzí

Anna Geislerová

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milá dámo, měla by jste se přestat plést do politiky a neplácat hlouposti. Jak jste hezká, tak jste hloupá.

  • Milá ANIČKO,přeji vám vše nejlepší k vašim narozeninám.
  • Dobrý den ANIČKO,mrzí mně že mi nic nenapíšete,ale chápu že máte hodně práce.Tak možná že se jednou dočkám,stále doufám. HONZA
  • Dobry den ANNO,preji vam krasne svatky a bohatého jeziska,ale hlavne zdravi a hodne krasnych roli,a všechno co jsi budete prat.V skrytu duse doufam ze jse jednou uvidíme,mam vas moc rad.HONZA
  • Dobry den,ANNA je moc krasna zena a vyborna herecka,ktera dokaze zahrat kazdou roli,miluji jeji krasny usmev a oddusevnelou tvar.Moje oblibene filmy jsou REQUIEM PRO PANENKU kde me bylo ANNY strasne lito a chtěl jsem ji obejmout a odvezt do bezpeci.Dalsi filmy jsou VYCHOVA DIVEK V CECHACH,VALKA BAREV,DIVNOVLASKY a mnoho dalších.Mam velke prani,chtel bych ANNU videt ve skutecnosti,byl by to pro mne obrovsky zážitek,ale asi je to nesplnitelne. JAN
  • Ubožačka.
  • pokud jde o podobu se synem, tak ji vypadl z ..., kdepak z oka
    *1*
  • Jména jejích dětí znamenají:

    "Oddaný Brunet" - Bruno Fidelio
    "Zázvorová Hvězda" - Stella Ginger
    "Velký" - Max
  • Anna Geislerová je nejlebší herečka na celím světe mám jí moc ráda moje nejoblibenejší filmy jsou reguiem pro panenku přítelkyně zdomů smutku a šílení Anna Geislerová má krásní vlasi a krásnou tvář tahleta herečka je moc hodná žencká je stejne stará jako moje matka tahleta herečka má už 38 let mám jí moc ráda přeju jí hodně zdraví a krásné velikonoce
  • přeji zdravé, šikovné děťátko.
  • Kvalitni herecka, porad lepsi nez takova Katerina Brozova .....
  • dobrá herečka *4*
  • Vážená A N N O !

    Všechno NEJ k narozeninám Vám přeje ELITA : Eva,Jana,Hana,Dana,Eliška,Karel,Jiří,John,Jan a Franta. *3* *2* *1* *15* *14* *14* *14* *15* *2* *3* *4* *1*
  • M I L Á A N N O !

    PŘEJI VÁM VŠECHNO NEJLEPŠÍ K VAŠIM N A R O Z E N I N Á M !!!

    Váš fanda JIŘÍ *3* *14* *4*
  • Aňa je nej a úžasná herečka, moc se mi líbila v Želarech a na Českém lvu jí to strašně mooooooc slušelo. *14* *14* *14*
  • Aňa je teď skvělá v seriálu Terapie co běží na HBO. Sledujete? Taky k tomu teď udělali takovouto srandičku *3* http://terapie.hbo.cz/zrcadlo#select
  • Milá paní Gaislerová.Je to ostuda,že jsem se teprve teď dostal ke shlédnutí "Želar"Skláním se hluboce před Vámi,za provedení role Hannulky.Krásné,opravdu krásné.Naplnila jste mě tím nejkrásnějším pocitem.Ještě jednou,vřelé díky.Dlouho jsem nemohl po filmu usnout. *14* Hodně uměleckých úspěchů v dalších letech.
  • anetka.bouberlova
    Ani jsi úžasná umělkyně *1* *1* *1*
  • anetka.bouberlova
    ANIČKO já tě *14* *14* *14*
    Jsi skvělá chci ti pomoc jsi na poslední stránce nejnavštěvovanější celebrity . Myslím když si to všichni přečtete a stanete se fanouškem tak aničce pomůžete děkuju *1* *1*
  • Re: cukrárna

    Cukrárna je v modřanech praha 4!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit