Přejít na výpis diskuzí

Anna Geislerová

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blahopřání

    Milá Aňo,přejeme Vám s Helenkou všechno nejlepší k narozeninám, štěstí v rodinném životě a hodně dalších nádherných rolí. *14*
  • Narozeniny

    Milá Aničko
    Všechno nejlepší k Vaším narozeninám.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Re: cukrárna

    Ahoj, cukráreň je v Xaveriovej ulici.
  • Souznitel Hanky Zagorové a jiných slavných.

    Má stejný den narození jako moje sestra Martina, jen je o dva roky mladší. Zdraví Kamil souznitel Hanky Zagorové v dnu narození. *3*
  • cukrárna

    Ahoj, nevíte někdo adresu Aniny cukrárny Snídejte šampaňské? Vím jen, že je v Praze - Malvazinkách. Díky *4*
  • je super

    Dnes jsem zhlédl film ,, reguiem pro panenku a Anna to zahrála super je skvělá.
  • Re: Nej .. =*

    Ve filmu Želary je Aňa úžasná.
  • Nej .. =*

    AŇA JE NEJELPŠÍ ČESKÁ HEREČKA !!!!! =***
    Její filmy sou super, hlavně film Želary <3 *14*
  • Re: Supr herečka

    Uznávám,že je jednou nejlepší českou herečkou,ale mě se nejvíce líbila ve filmu:JÍZDA
  • ajusinkal

    Supr herečka

    Je hezká, ale nejhezčí image má v Sourkomých pastech.Jinak je to výborná herečka.
  • DEMONSTRACE NEZÁKLADNÁM 5.4.09

    Pěkný den,
    ráda bych Vás pozvala na demonstraci Nezákladnám, která se bude konat ke dni příjezdu USA prezidenta B. Obamy dne 5.4.09 v 15:00hod. (neděle) na Václavském náměstí.

    Velmi bychom uvítali,kdyby jste na demonstraci promluvil k přítomným v časovém úseku zhruba 5 min. - obsah proslovu je zcela na vás, pokud by jste se chtěl na cokoli ohledně demonstrace či možného obsahu Vaší řeči zeptat,klidně se na mě obraťte.Pozdrav demonstrantům může být i delší (5-10min) a může být i stručným pozdravem. Společně s Vámi zde vystoupí herec Luděk Sobota, režisérka Věra Chytilová,signatář charty 77 p.Dientsbier, profesor p.Kohák,profesor p.Keller,ředitel Greenpeace ČR p.Tutter,mluvčí hnutí Nenásilí p. Tamáš,člen ligy starostů proti radaru p.Neoral, kapela Dragon a další.

    Můžeme s Vámi počítat?
    Prosím,odepište na můj email:martina.landergott@axa-partne r.cz
    Mějte se pěkně
    Radaru zmar Martina Landergott
  • Aňa kombinace krásy a přirozenosti

    Předem bych chtěla z celého srdce popřát upřímnou soustrast. Tatínek byl velice charismatický a není nic horšího než ztratit tak blízkého člověka. Měla jsem to štěstí se setkat osobně s Aňou a její rodinou a nezklamala mne. Je to nádherná žena, velice milá a úžasná mamina. Přeji jí i její celé rodině hodně štěstí, zdraví a brzké vzpamatování se z tak hrozné události...... Děkuji, že jsem mohla osobně poznat tak úžasné stvoření. Díky Markéta Nebozízek
  • Soukromé pasti - http://archiv.nova.cz/

    byla radost koukat na tu plejádu výborných českých herců v Soukromých pastech a je dobře, že Aňa mezi nimi nechyběla, jelikož mezi ně zajisté patří! Podívejte se online na díl Malý teroriste na http://archiv.nova.cz/
  • uklidněte se prosím

    Aňa je nejlepší herečka nejen v ČR, ale pro nefšímavé i v holywoodoo nemá konkurenci.gdyž máte nějaké blbé připomínky na její osobu = jste chuji.
  • Klip

    ahoj nehrála Anna v klipu Boba Sinclaira?
  • Můj názor na Aňu

    Pro mě je to výborná herečka, která ztvárnila několik nezapomenutelných rolí. Když se řekne Aňa Geislerová, tak se vybaví dva filmi a to, drastické drama Reqiem pro panenku a bezstarostný film Jízda, který ovšem taky končí tragicky.
    To že je proti radaru je její věc, její názor, proti radaru je půlka republiky.
    Jediný co bych jí vytknul je její současná image, nechala si na hlavě udělat zvláštní spláclej učes vyblitý barvy ostřihanej podle hrnce, předtim jí to tak slušelo, byla zajímavá kočka. Ale asi chtěla změnu, tak jí má.
  • Re:

    Asi jsi GAY, tak se pak nediv *7*
    že ti nemá co nabýdnout *1*
  • má nejkrásnější

    Anna je jedna z našich nejlepších a nejkrásnějších *14* "héreček", jak by
    určitě řekl pan Werich.
    Tak se tady laskavě, vy nýmandi *9* ,
    do Anni *14* nenavážejte *13* a raději zapřemýšlejte *7* , co jste dokázali vy...
  • Gestapačka

    Každý si může upravit svůj zevnějšek jak chce. Tou platinovou barvou vlasů ze sebe Aňa Geislerová - jejíž jsem obdivovatelem, vyrobila hnusnou gestapačku. Jen vzít do rukou důtky a mlátit vězeňkyně v německém koncentráku!
    A jaká to byla éterická a charizmatická kráska!!!
  • JIZDA

    Ogladalem Pania Ane Geislerova w filmie JIZDA z 1994 roku. Film byl emitowany dzisiaj i jestem pod wrazeniem Jej klasy! Pozdrawiam czeskich kolegow !!!
    Andrzej z Warszawy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit