Přejít na výpis diskuzí

Anna Geislerová

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klip

    ahoj nehrála Anna v klipu Boba Sinclaira?
  • Můj názor na Aňu

    Pro mě je to výborná herečka, která ztvárnila několik nezapomenutelných rolí. Když se řekne Aňa Geislerová, tak se vybaví dva filmi a to, drastické drama Reqiem pro panenku a bezstarostný film Jízda, který ovšem taky končí tragicky.
    To že je proti radaru je její věc, její názor, proti radaru je půlka republiky.
    Jediný co bych jí vytknul je její současná image, nechala si na hlavě udělat zvláštní spláclej učes vyblitý barvy ostřihanej podle hrnce, předtim jí to tak slušelo, byla zajímavá kočka. Ale asi chtěla změnu, tak jí má.
  • má nejkrásnější

    Anna je jedna z našich nejlepších a nejkrásnějších *14* "héreček", jak by
    určitě řekl pan Werich.
    Tak se tady laskavě, vy nýmandi *9* ,
    do Anni *14* nenavážejte *13* a raději zapřemýšlejte *7* , co jste dokázali vy...
  • Gestapačka

    Každý si může upravit svůj zevnějšek jak chce. Tou platinovou barvou vlasů ze sebe Aňa Geislerová - jejíž jsem obdivovatelem, vyrobila hnusnou gestapačku. Jen vzít do rukou důtky a mlátit vězeňkyně v německém koncentráku!
    A jaká to byla éterická a charizmatická kráska!!!
  • JIZDA

    Ogladalem Pania Ane Geislerova w filmie JIZDA z 1994 roku. Film byl emitowany dzisiaj i jestem pod wrazeniem Jej klasy! Pozdrawiam czeskich kolegow !!!
    Andrzej z Warszawy
  • Držím palce

    Tuhle herečku začínám mít opravdu ráda, zvlášť když jde v poslední době tak vidět. Pokud jde o její profesionalitu, nemám co vytknout. Je naprosto skvělá a doufám, že jí to vydrží. Držím palce. *4*
  • !

    je to super herečka *4*
  • NEJkrásnější...

    Pani Áňa je jedna z nejkrásnějších žen na světě a z žen, kterou znám, bohužel ne osobně. *14*
  • JEDNA CUBKA

    Geislerojc
  • Anna a spol.

    pokud jde o Návrat idiota byl to super výkon zvlášť když hraje s Pavlem Liškou, Taťánou Vilhemovou a Jirkou Macháčkem...pak to prostě nemá chybu...jen tak dál..... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit