Přejít na výpis diskuzí

Anna K

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anna K

    Jsem fanynka Anety Langerové a vadí mě že jí pomlováte s Richardem Krajčem. Už vám fandit nebudu.
    • Re: Anna K

      Na rozdíl od Anny K a Krajča umí Aneta opravdu zpívat. To je musí fakt štvát.
      Ty dva bych angažoval tak leda do hodiny zpěvu v první třídě.
    • sarahf38

      Re: Anna K

      A my Anetě taky ne HEČ ! *3*
  • Anna K

    Byla jsem na koncertě na Míru v UH, prostě paráda, lepší jsem ještě nezažila . Je to prostě naše nejlepší zpěvačka a hlavně pořád stejná.
  • Annička je jednička:))

    Ahoooj!!!NOC NA ZEMI je výbornééé,poslouchám ho každou chviličku!!26. dubna konzík v Lucerna music baru naprosto úžasnýý,chviličku jsem nechápala jak to tam rozjela,ale Anna K. je zkrátka dračice!!Opravdu děkuji za skvělý konzert a budu se těšit na další a doporučuji Všem!!Je to zážitek.. Tak Paaa
  • ANNA K. NA FACEBOOKU

    Přidejte se k fanouškům Anny K. na Facebooku - pravidelně aktualizovaný oficiální facebook najdete pod ANNA K. official :o) *3*
  • Koncertní turné

    Má někdo informace o turné Anny.K ?Bude na jaře koncert také v Ostravě ? Díky. Vilém
  • pritvrdit

    Videl jsem jiz nekolikrat nazivo vase koncerty a pokazde to byl zazitek.Kapela slape jako lokomotiva, do toho super hlas proste parada.Myslim si ale ze by bylo skvele trosku pritvrdit,pridat drive na kytarach.Trosku tvrdsi kytarovy zvuk k uplne nedostizne base Gumy Kulhanka a vas hlas k tomu a nema na vas nikdo.Myslim ze ted jste nejlepsi nase zpevacka,protoze uz leta si delate to svoje,lidi to berou a hlavne jste porad stejna jako kdysi.Preju vam dalsi a dalsi uspechy.
  • Anna K

    Ahoj ani! nevím jestli si na mě vzpomínáš,na festivale u Prostějova jsem ti vařil čaj. Jsi moc krásná a fajn žena, tek ti přeji ty nejkrásnější roky,fajn lidičky kolem tebe,dost krásné hudby a hodně ocenění. Měj se křásně a někdy na koncertu se uvidíme. *4* *3*
  • anna k

    chodim na Anicku kazdy rok na jeji predvanocni koncerty v Praze,pokazdy je to super pecka Anca proste umiiii!!! *3*
  • Tak jsme se také zúčastnily středečního koncertu Anny K. a nečekal jsem, že to bude tak parádní! Znal jsem Annu K. ještě z doby, kdy nebyla tak hrána v rádiích spíše z festivalů z let 95-2000 , kde nebyla tak výrazná. A co dodat to přitvrzení jí sluší! Jen tak dál!
  • Album je skvělý,pravdivý a já smekám a moc si Vás vážím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit